ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Karbon Kaput Yapimi Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Karbon Kaput Yapimi Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karbon Kaput Yapimi

YazarMesaj
ŴєßMã$Ŧєѓ™
Milli Takım Oyuncusu
ŴєßMã$Ŧєѓ™

Favori Oyuncu : Arda Turan
Rep : 301049
Yer : 'im Seni
Karbon Kaput Yapimi I231072_turkiye

Karbon Kaput Yapimi Empty
MesajKonu: Karbon Kaput Yapimi   Karbon Kaput Yapimi EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 4:00 pm

öncelikle size bu işte kullanılacak karbon bir kaputtan alınmış bir parça veriyorum magic eareser tool kullanarak beyaz kısımlarını rahatça silip kullanabilirsiniz
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
internette bu 206 yı buldum

1-ilk iş olarak kaputumuzu seçiyoruz ve ctrl+shift+u kombinasyonuyla kaputumuzu renksiz hale getiriyoruz eğer kaput çok koyu ise image>adjustments>brightness contrast dan brightness değerini biraz arttırın
2-şimdi o verdiğim kaput parçasının beyaz kısmını eareser magic tool la siliyoruz ve move tool kullanarak arabamızın üstüne getiriyoruz sonra ctrl+t ile free transformu açıp bunu sağa sola kaputun üsünü tamamen kapatıcak hale gelene kadar çekiştiriyoruz
3-şimdi bu sonradan eklediğimiz kaput parçasını görünmez yapıcaz bunun için layer ın yanındaki göze tıklıyoruz
4-şimdi ben magnetic lasoo tool kullandım siz istediğiniz seçim aracıyla tekrar kaputumuzu seçiyoruz ve ardından select menüsünden inverse diyoruz
şimdi az önce görünmez yaptığımız layer ı görünür yapıcaz bunun için gene aynı yere tıklıyoruz

5- şimdi delete tuşuna basın ve ardından layer mode unu multiply yapıyoruz
sonuç :

http://www.arenafutbol.org

Karbon Kaput Yapimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arabaya Karbon Filtre Kaput Yapma
» Sigara Yapımı
» Kaya Yapımı