ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı I231076_gsli

Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı Empty
MesajKonu: Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı   Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı EmptyPerş. Ara. 17, 2009 12:07 am

İspanya La Liga ekibi Valencia, Avrupa'nın dev kulüplerinin büyük paralarla kadrosuna katmak için uğraştığı Arjantin'li yıldız Alejandro Dominguez'in transferini, resmi internet sayfasından duyurdu.

Rubin Kazan'dan transfer edilen 28 yaşındaki futbolcu, 2009 Rusya Premier Lig'de 23 maçta kaydettiği 16 golle üstün bir performans sergilemiş ve takımının üst üste 2. lig şampiyonluğunu elde etmesinde önemli rol üstlenmişti.

Valencia kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, Arjantin'li forvet oyuncusuyla 3.5 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.

Ay başında Rusya Futbol Federasyonu tarafından yılın en iyi futbolcusu seçilen Alejandro Dominguez ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Çok daha büyük rakamlı teklifleri geri çevirerek Valencia'ya geldim çünkü benim için sportif hedefler daha önemli ve Valencia gibi büyük bir kulüpte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Takımın kalitesine baktığınızda doğru yolda olduğunu görüyorsunuz.

Tüm bunların ötesinde, burada yeniden Milli takıma dönme şansım olduğunu ve Dünya Kupası'na gidebileceğimi düşünüyorum. Zaten buraya gelmemdeki en büyük sebeplerden biri de buydu. Valencia'da olduğum için çok mutluyum ve bir an evvel takıma girip iyi şeyler yapmak için sabırsızlanıyorum."

2004'te River Plate'ten Rubin Kazan'a transfer olan Arjantin'li yıldız, 2007 yılında ise ülkede o zamanki rekor ücret olan 7 Milyon Euro karşılığında Zenit St. Petersburg renklerine bağlanmıştı.

Zenit teknik direktörü Dick Advocaat ile yıldızı bir türlü barışmayan forvet oyuncusu, 2009 Mart'ta yeniden Rubin Kazan'a geri dönmüştü.
http://www.arenafutbol.org

Yılın Futbolcusunu Valencia Kaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yılın bombası Barça'dan..
» Avrupa'da yılın futbolcusu Messi
» İşte Yılın Futbolcuları adayları !
» Dilmen'e Göre Yılın Transferi
» Son 10 yılın en iyisi Fatih Terim