ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir" I231073_fbli

"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir" Empty
MesajKonu: "Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir"   "Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir" EmptyCuma Ara. 18, 2009 3:34 am

"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir" 7118_B_bucaspor_logo1

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Bucaspor'un basın sözcüsü Mehmet Bektur, alacakları için TFF'ye başvuran ve çağrılmalarına rağmen toplantıya gelmeyen futbolcular Kenan ve Ramazan'ın artık takımlarında oynayamayacağını belirtti.
Bektur, dün kulübe çağrılan iki futbolcunun görüşmeye gelmediğini belirterek, şunları kaydetti: ''Futbolcuların, özel işleri olduğunu ve geç haber verdiğimizi ileri sürdüklerini öğrendim. Yönetimiyle uzlaşmak isteyen futbolcu gelemeyecekse bile beni ya da başkanını arar bilgi verir. Bu arkadaşlarımız farklı bir tutum sergilediler. Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir. Bize olmasa bile kuruma saygı göstermelidir. TFF'ye başvurdukları gün kadro dışı bırakabilirdik. İyi niyetli davranıp sorunu çözebiliriz diye düşündük. Kenan ile Ramazan artık profesyonel takımımızın formasını giyemez.''
Bektur, ayrılmak isteyen ve sezon başında belirlenen şartları kabul etmeyen oyuncuları zorla tutmayacaklarını belirterek, ''Aramızdan ayrılanların yeri mutlaka dolacaktır. Taraftarımızın içi rahat olsun'' dedi.
Kenan ve Ramazan'ın Kayseri Erciyesspor maçı kadrosundan çıkarıldığı, iki futbolcunun pazartesi gününe kadar yönetim kuruluyla anlaşıp sözleşmelerini karşılıklı olarak feshetmelerinin beklendiği bildirildi.

17.12.2009
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

"Kimse Bucaspor'un üzerinde değildir"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haiti Başbakanı Bellerive: "Depremde ölenlerin sayısı 200 binin üzerinde"
» "Baskı Murray'in üzerinde"
» "Kral ben olursam kimse şaşırmasın"
» "Fener'i yenersek kimse şaşırmasın"
» Fener üç isim üzerinde yoğunlaşacak