ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Aurelio'dan mesaj var... Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Aurelio'dan mesaj var... Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aurelio'dan mesaj var...

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Aurelio'dan mesaj var... I231073_fbli

Aurelio'dan mesaj var... Empty
MesajKonu: Aurelio'dan mesaj var...   Aurelio'dan mesaj var... EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 7:16 am

Fenerbahçe'den ayrılıp, R.Betis'e giden milli oyuncu, “Türkiye'ye döneceğim ve bunu yaptığım zaman ilk tercihim Sarı-Lacivertli ekip olacak” dedi.

Aurelio'dan mesaj var... Fft1mm815214

Mehmet Aurelio bir gün mutlaka Türkiye’ye döneceğini söyledi. Fenerbahçe’den ayrılıp, Real Betis’e giden milli oyuncu, Radyosport’a yaptığı açıklamada “Türkiye’yi ben de ailem de çok seviyoruz. Bir gün döneceğim. Sözleşmem 2011’de bitiyor. Tabii ki kalbim Sarı-Lacivertli renklerde. İspanya’ya gittiğim için hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Tek üzüntüm geçirdiğim ağır sakatlık oldu. Aziz Yıldırım ile fikir ayrılığına düşmüştük. Türkiye’den teklifler almıştım. Fenerbahçe’nin başarısız olduğuna inanmıyorum. Karamsar olmaya gerek yok” ifadesini kullandı.
http://www.arenafutbol.org

Aurelio'dan mesaj var...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10,000. Mesaj
» Ardinho'dan mesaj var
» ALEX'E MESAJ
» Karaman'dan mesaj var
» Delgado'dan mesaj var!