ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk" I231073_fbli

Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk" Empty
MesajKonu: Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk"   Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk" EmptyPaz Ara. 20, 2009 6:38 am

Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk" 4416_B_Servet001

Galatasaraylı oyuncu Servet Çetin, ligde bir kaç kez liderlik fırsatı yakalamalarına karşın bunu kullanamadıklarını, Gençlerbirliği karşısına bu fırsatı değerlendirmek istediklerini aktardı.

Çok zor bir maç yapacaklarını bildiklerini söyleyen Servet, "Gençlerbirliği iyi mücadele etti. Bizim için ise galibiyet çok önemliydi. Maçtan önce takım arkadaşlarımızla, bu maçı kazanırsak ve Fenerbahçe de Trabzonspor deplasmanında puan kaybederse ilk yarıyı lider bitirebileceğimizi konuşmuştuk" dedi.

Defanstaki problemleri, sakatlıklar nedeniyle değişen kadroya bağlayarak, savunmada uyumun önemine dikkat çeken Servet, kaleci Franco'nun ise eleştirildiği kadar hata yaptığını düşünmediğini kaydetti.

Servet, transferiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine, "Maddi anlamda kulübüm tatmin olursa, ben de Avrupa'ya gitmek isterim. Ayrıldığım tüm takımlara para kazandırdım. Benim bu sezon sonu sözleşmem sona eriyor ve bunu kendi lehime de kullanabilirdim" şeklinde konuştu.

Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Atletico Madrid eşleşmeleri için ise Servet "O maçlar farklı olur. İspanya takımı istemezdim ama bir yerlere gelmek istiyorsanız, eninde sonunda karşılaşacaksınız. Çok iyi bir ekip.İlk maçın orada olması avantaj ama iyi konsantre olmak lazım" ifadelerini kullandı.

19.12.2009
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

Servet: "Bu kez lider olmak istiyorduk"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Başkan değil, lider olacağım"
» "Ligde ve Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz"
» Volkan Şen: "Kalıcı olmak istiyorum"
» "Başkan olmak istiyorum.."
» Servet: "Bu sezon başarılıyız"