ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Broos: 'Güven tazeledik' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Broos: 'Güven tazeledik' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Broos: 'Güven tazeledik'

2 posters
YazarMesaj
Raúl Gonzalez
Yedek Oyuncu
Raúl Gonzalez

Rep : 408
Yer : Ankara

Broos: 'Güven tazeledik' Empty
MesajKonu: Broos: 'Güven tazeledik'   Broos: 'Güven tazeledik' EmptyPaz Ağus. 02, 2009 8:30 pm

Broos: 'Güven tazeledik' Gp_512461

Trabzonspor teknik direktörü Hugo Broos, Hollanda ekiplerinden Maastricht ile yeni sezon hazırlıkları kapsamında dün gece oynanan son hazırlık maçını kazanarak, taraftarın gözünde güven tazelediklerini söyledi.

Broos, Maastricht'i 6-0 mağlup ettikleri maçtan memnun olduğunu belirterek, oyuncularını maçtaki başarılarından dolayı kutlayarak, teşekkür etti.

Teknik direktör olarak ilk defa Maastricht maçında Hüseyin Avni Aker Stadı'na geldiğini belirten Broos, ''Bana güzel bir galibiyet hediye ettiler. Onlardan maçı ciddiye almalarını istemiştim, bunu sonuna kadar yaptılar. Taraftarlarımızın gözünde de güven tazeledik. Neredeyse lige hazırız diyebiliriz'' dedi.

Broos, iyi yaptıkları işler olduğunu, ancak eksikleri de bulunduğunu ifade ederek, ''Özellikle topu kaybettiğimiz bölümlerde baskıyı daha ciddi ve sert bir şekilde yapmamız gerekiyor. Şu anki rakibimiz ligdeki hiçbir rakibimiz kadar güçlü değil. Sivasspor maçına kadar hazır olacağız. Modern futbolda ilk 11'den değil 24 kişilik kadrodan bahsetmelisiniz' diye konuştu.

Kampta bütün oyunculara şans vermeye çalıştıklarını vurgulayan Broos, şöyle devam etti:

''Transfer konusunda da oldukça meşgulüz. Pazarlıklar sıkı sürüyor. İhtiyacımız olduğu ortada. En kısa sürede bu konuyu çözümlemek istiyoruz. Ligdeki ilk rakibimiz Sivasspor, Anderlecht karşısında yenilgi aldı. Anderlecht iyiydi, ancak Sivasspor'u izleyemedim. Bu maç bize fikir verecek bir müsabaka değildi.''

BARIŞ MEMİŞ: "İYİ BİR SKOR ELDE ETTİK"

Trabzonspor'un genç oyuncularından Barış Memiş ise hocalarının istediklerini yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, ''Güzel bir atmosfer vardı. Ne mutlu bize ki iyi bir skorla onları evlerine gönderdik. İstediğimiz, önümüze gelen fırsatları iyi değerlendirmek'' dedi.

Barış Memiş, bir pozisyon sonrasında taraflarca yuhalandığını ifade ederek, ''Bunlar normal şeyler. Bunları da görmem ve öğrenmem lazım. Geçmiş sezonlarda da bizlerden öncekilere yapıldı. Ders alıyoruz. Sola değil sağa çalım yapsaydım belki gol olacaktı yuhalanma olmayacaktı. Bize düşen daha iyisini yapmaya çalışmak'' diye konuştu.

ENGİN BAYTAR: ''İLK KEZ TRABZONSPOR FORMASIYLA AVNİ AKER'E ÇIKTIM''

Bordo-mavili ekibin yeni transferlerinden Engin Baytar ise bu sezon şampiyonluk özlemini gidermek istediklerini söyledi.

Baytar, önemli olanın skor değil, futbol olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

''Hocamızın bize oynatmak istediği taktik ve sistem önemliydi. Takım olarak üzerine koyduğumuzu ve Sivasspor maçına hazır olduğumuzu düşünüyorum. Arkadaşlarımla birlikte 26 yıllık şampiyonluk özlemini bitirmek istiyoruz.

Bir Trabzonlu olarak ayrıca hırslıyım. Bunu en çok isteyen futbolculardan biriyim. İlk kez Trabzonspor formasıyla Avni Aker'e çıktım. Hala heyecanlıyım, bunu üzerimden atmış değilim.''
CR9
Takım Oyuncusu
CR9

Rep : 7
Yer : Muş
Broos: 'Güven tazeledik' I231073_fbli

Broos: 'Güven tazeledik' Empty
MesajKonu: Geri: Broos: 'Güven tazeledik'   Broos: 'Güven tazeledik' EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 1:29 am

Yarım Düzine Süper:D

Broos: 'Güven tazeledik'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hugo Broos'a şok üstüne şok!
» Broos takımından memnun !..
» Broos'tan olay sözler
» Broos'tan horonlu veda
» Hugo Broos 'Mucizelere inanırım'