ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Söz Ali Turan'ın menajerinde! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Söz Ali Turan'ın menajerinde! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Söz Ali Turan'ın menajerinde!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Söz Ali Turan'ın menajerinde! I231073_fbli

Söz Ali Turan'ın menajerinde! Empty
MesajKonu: Söz Ali Turan'ın menajerinde!   Söz Ali Turan'ın menajerinde! EmptyPtsi Ara. 28, 2009 11:21 pm

Söz Ali Turan'ın menajerinde! 4164_3615_sondakika003

Ara transfer dönemi başlamadan adından en çok söz edilen oyuncuların başında Kayserispor'un kaptanı Ali Turan geliyor. Bir gün Galatasaray ile anlaştığı iddia edilen, bir gün kulübü ile sözleşme uzattığı iddia edilen genç kaptan ile ilgili son gelişmeleri öğrenmek için editörümüz Hilmi Sever sorularını, oyuncunun menajeri Özcan Üstüntaş'a yöneltti.
Ali Turan'a bugüne kadar resmi hiçbir teklif gelmediğini belirterek sözlerine başlayan Üstüntaş, bu konuyla ilgili olarak 2 Ocak'ta Kayserispor yönetimiyle bir araya geleceklerini söyledi. Üstantaş, bu görüşmeden çıkacak sonuca göre bir açıklama yapacaklarını belirtti. Üstüntaş ayrıca, sarı-kırmızılı kulüpten sözleşmenin uzatılmasına yönelik sözlü bir talep geldiğini ancak resmi olarak bir görüşmenin yapılmadığını aktardı.
Kayserispor ile görüşmeden hiçbir kulübe imza atmalarının ya da söz vermelerinin kendilerine yakışmayacağını söyleyen Üstüntaş, her transferin belirli bir yöntemi olduğunu söyledi.
Bu sezonun sonunda Kayserispor ile sözleşmesi bitecek olan Ali Turan'ın kariyeri için en iyi kararı vermeye çalıştıklarını belirten Üstüntaş, oyuncusunun çıkarları doğrultusunda bir karar vereceklerini açıkladı.
ÜÇ BÜYÜKLERE ÖNERDİM...
Üstüntaş sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaray ya da bir başka kulüpten sözlü bir teklif bile almadık. Bu haberlerin nasıl ortaya çıktığına şaşırıyorum. Ali'nin sezon sonunda sözleşmesi bitecek, ben de bunu gözönüne alarak Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'a oyuncumuzu önerdim. Bunu rahat bir şekilde söylüyorum. Üç büyüklerin yanı sıra Avrupa'da bir kaç külübe de Ali'yi önerdim. Oyuncumuza en iyi şartları sağlamak için çalışıyoruz."
28.12.2009
Kaynak : Sporx.com
http://www.arenafutbol.org

Söz Ali Turan'ın menajerinde!
1 sayfadaki 1 sayfası