ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Totti, Zarate'yle dalga geçti Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Totti, Zarate'yle dalga geçti Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Totti, Zarate'yle dalga geçti

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Totti, Zarate'yle dalga geçti I231076_gsli

Totti, Zarate'yle dalga geçti Empty
MesajKonu: Totti, Zarate'yle dalga geçti   Totti, Zarate'yle dalga geçti EmptyPerş. Ara. 31, 2009 4:58 am

Totti, Zarate'yle dalga geçti 63554_news

Salı günü bir açıklama yapan Lazio'nun golcü futbolcusu Mauro Zarate, Roma kaptanı Francesco Totti'nin 'bittiğini' söylemişti.

Forzaroma.info adlı sitenin haberine göre, bu açıklamalara bloğundan yanıt veren Totti, "Tüm taraftarları, tüm sporcuları ve Buffon, Del Piero, Messi, Ronaldo, Kaka, Ronaldinho gibi yıldızların Noel'ini kutlarım. Unuttuğum isimler varsa onlardan da özür dilerim. Noel zamanında daha iyi insanlar olmamız gerektiğini düşünüyorum. Zarate'ye de 240 iyi dilek yolluyorum. 2010 senesinde daha çok gol atıp, tarihe geçmek istiyorum ama sanırım elimi çabuk tutmam gerek çünkü ben artık bitik bir oyuncuyum. Gerçi bu sene başında da benim için aynı şeyleri söylemişlerdi" dedi.

Bu arada Totti'nin Zarate'ye iyi dileklerde bulunurken kullandığı 240 rakamı, 33 yaşındaki yıldız oyuncunun şu ana kadar attığı gol sayısını temsil ediyor.

http://www.arenafutbol.org

Totti, Zarate'yle dalga geçti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Real ile dalga ge
» “Totti ve Toni, Avatar’dan daha çok izlenir”
» Totti Menu
» Hıncal Uluç: Rijkaard dalga geçiyor
» Totti ameliyat oldu