ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Beni rahat bırakın" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Beni rahat bırakın" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Beni rahat bırakın"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Beni rahat bırakın" I231073_fbli

"Beni rahat bırakın" Empty
MesajKonu: "Beni rahat bırakın"   "Beni rahat bırakın" EmptyCuma Ocak 01, 2010 10:34 am

"Beni rahat bırakın" 2741_B_SercanYildirim008

İzninin son günlerini Uludağ'da geçiren Bursasporlu Sercan Yıldırım, bundan böyle transferiyle ilgili tek laf etmeyeceğini söyledi.
Transfer gündeminden ismi düşmeyen Bursaspor'un golcü futbolcusu Sercan Yıldırım, 2 Ocak'ta başlayacak devre arası kampına kadar tatilini Uludağ'da kayak öğrenerek değerlendiriyor. Yeni yıla beyaz cennette girecek olan genç futbolcu transfer dedikodularından bunaldığını söylerken, "Uludağ'da kafamı dinliyorum. Bu arada çok sevdiğim kayak sporunu da geliştirmek için özel ders alıyorum. Kayak pistinde insan tüm sorunlarından uzak kalıyor. Bu da bana mutluluk veriyor" dedi.
Milli futbolcu transferiyle ilgili sorular karşısında ise şunları söyledi:
"Bundan böyle bu konuda konuşmak istemiyorum. Ağızıma fermuar çektim. Son günlerdeki gelişmeler beni iyiden iyiye rahatsız etti. Giderim ya da kalırım. Ama bunları o zaman konuşalım. Artık beni rahat bıraksınlar."

31.12.2009
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

"Beni rahat bırakın"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ali Haşhaş: "Galatasaray rahat bir yıl geçirdi"
» Necati: "Beni Galatasaray'dan zorla gönderdiler"
» Guardiola: "Başkan beni kovana kadar..."
» "Hakemin beni atması utanç verici"
» Arda: "Hocam, beni öldürüyorlardı"