ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"G.Saray ile dalga geçtim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"G.Saray ile dalga geçtim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"G.Saray ile dalga geçtim"

2 posters
YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"G.Saray ile dalga geçtim" I231073_fbli

"G.Saray ile dalga geçtim" Empty
MesajKonu: "G.Saray ile dalga geçtim"   "G.Saray ile dalga geçtim" EmptyPaz Ocak 03, 2010 8:01 am

"G.Saray ile dalga geçtim" 4940_B_gs002

Kayserispor basın sözcüsü Yücel Şahin, Ali Turan'ın Galatasaray'a transferi ile ilgili yaptığı açıklamayı "dalga geçmiştim" diye değerlendirdi.
Şahin, Kayseri'de yerel bir TV'de yaptığı konuşmada çarpıcı açıklamalarda bulundu.
"Kayserispor, Galatasaray kulübü ile 125 bin avro ve A-2 takımından bir futbolcu karşılığında anlaşmıştır. Medyada görünenin aksine, asırlık kulübümüz olan Galatasaray, transferde uyulması gereken kanun ve etiğe tamamen uymuştur. Hassasiyetinden dolayı Galatasaray yönetimine teşekkür ederiz" şeklindeki Anadolu Ajansına yaptığı açıklamanın dalga amaçlı olduğunu savunan Yücel Şahin, “ kim kime bu paraya futbolcu verir veya vermiştir. Açıklamalarım Galatasaray Kulübü ile dalga geçmek içindi” diye konuştu.
Yücel Şahin'in bu şok sözleri Kayseri spor kamuoyunda da tepkiyle karşılandı. Yerel Tv ve gazeteler Kayserispor gibi bir takımın basın sözcülüğünü yapan birinin Galatasaray ile değil Türk futbolu ile dalga geçtiğini ve bu durumun affedilecek bir yönünün bulunmadığı vurguladılar.

Faruk Aydemir / Kayseri

02.01.2010
Kaynak : Sporx.com
http://www.arenafutbol.org
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
"G.Saray ile dalga geçtim" I231076_gsli

"G.Saray ile dalga geçtim" Empty
MesajKonu: Geri: "G.Saray ile dalga geçtim"   "G.Saray ile dalga geçtim" EmptyPaz Ocak 03, 2010 8:28 am

senin çapın ne ki dalga geçesin gs ile.
dalga denizde olur
http://www.arenafutbol.org

"G.Saray ile dalga geçtim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "G.Saraylılarla dalga mı geçiyor?'
» "Şimdi G.Saray'ı yenmek daha anlamlı olacak"
» "G.Saray'ı yalnızca yaralar"
» "Daha az puan kaybeden G.Saray"
» "G.Saray maçından daha önemli"