ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun" I231073_fbli

Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun" Empty
MesajKonu: Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun"   Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun" EmptyPaz Ocak 03, 2010 6:40 pm

Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun" 6759_B_gokhanunal003

Golcü transferinde rotayı Trabzonspor’lu Gökhan Ünal’a çeviren Fenerbahçe’nin adı milli oyuncuyu heyecanlandırdı.
Aylardır Galatasaray ile anılan Gökhan Ünal, son gelişmelerden haberdar olmadığını ve Fenerbahçe’nin kendisini istediğini Hürriyet’ten öğrendiğini söyledi.
Yöneticilere bu durumu sorduğunu ve “Doğru, Fenerbahçe seni istiyor” cevabını aldığını belirten tecrübeli golcü, şunları söyledi:
“Benimle sadece Galatasaray’ın ilgilendiğini sanıyordum. Ancak, ‘Gökhan, Galatasaray’a değil Fenerbahçe’ye’ haberini Hürriyet’te görünce şaşırdım. Gazeteyle birlikte hemen yöneticilerin yanına gittim ve olayı sordum. Onlar da Fenerbahçe’nin beni istediğini doğruladı. Bu tablo benim için gurur verici bir olay.”
Fener’de başarılı olurum
Şu anda transferden çok formasını giydiği Trabzonspor’u düşündüğünü de dile getiren Gökhan Ünal, “Sözleşmesi devam eden bir oyuncuyum. Yöneticilerin karar vereceği bir konu hakkında şu an konuşmak istemiyorum. Kulüpler görüşecek ve kararlarını verecekler. Fenerbahçe’ye transferim gerçekleşirse, orada da başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.
Oyun stilinin Fenerbahçe’ye uygun olduğunu sözlerine ekleyen tecrübeli golcü, sözlerini şöyle tamamladı:
Çıtayı yükseltmeliyim
“Alex gibi bir mimarla oynamak benim için büyük bir şans ve keyif olur. Golcülerin işini daha da kolaylaştıran bir yetenek o. Alex, sahada ölüyü bile diriltir. Milli Takım yolu da bana açılır. Ancak henüz netleşmiş bir durum yok. Hayırlısı neyse o olsun. İtiraf etmem gerekir ki Trabzonspor’da eski hocamız nedeniyle aylardır moralsizdim. Bu sahadaki performansıma da yansıyor. Ancak Şenol Güneş geldikten sonra yeniden doğmuş gibi oldum. Özlediğim atmosferi yakaladım.
Milli forma hedefi her futbolcunun rüyasıdır. Benim için de ay yıldızlı forma altında mücadele etmek apayrı bir duygu. Milli Takım’da olabilmek için oynadığınız takımda da başarılı olmanız gerek. Ben kısa sürede eski performansımı yakalayacağıma ve çıtayı yükselteceğime inanıyorum.”

03.01.2010
Kaynak : Hürriyet
http://www.arenafutbol.org

Gökhan Ünal: "Oyun stilim Fenerbahçe'ye uygun"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökhan Ünal: "Trabzon'da kaldım diyemem"
» Gökhan Ünal: ''İkinci yarıda daha farklı bir Gökhan izleyeceksiniz''
» Gökhan Ünal susacak
» Gökhan Ünal işi ciddileşti
» Gökhan Ünal müjdesi