ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Bangoura defteri kapandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Bangoura defteri kapandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bangoura defteri kapandı

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Bangoura defteri kapandı I231073_fbli

Bangoura defteri kapandı Empty
MesajKonu: Bangoura defteri kapandı   Bangoura defteri kapandı EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 12:16 am

Bangoura defteri kapandı 5839_B_bangoura001

Antalya kampı sonrası verilen bir günlük iznin ardından çalışmalarına kendi tesislerinde devam eden Denizlispor'da Bangoura ve Koffi krizi yaşanıyor.
Kampa katılmadığı gibi henüz Denizli'ye de gelmeyen Bangoura'nın antrenmanlara çıkmadığını noter kanalıyla tesbit ettiren yönetim, Gineli futbolcuya ağır para cezası vermeye hazırlanıyor. Bu oyuncuyu defterden sildiğini söyleyen Teknik Direktör Hakan Kutlu, "Bu saatten sonra gelse de oynatmam. Onunla işim bitti" dedi. Afrika Kupası için Benin Milli Takım kampında bulunan Koffi ise menajeri aracılığıyla yöneticileri arayarak ayrılmak istediğini bildirip, bonservisinde indirim talep etti. Beninli oyuncunun eski takımı Metz ile temasta olduğu öğrenildi.
Bu şartlarda ara transferde daha hızlı hareket etmeleri gerektiğini belirten Hakan Kutlu, "Yeni futbolcuların uyum sorunu yaşamaması için elimizi çabuk tutmak zorundayız. Yönetimin anlaşamadığı İbrahim Ege'yi mutlaka istiyorum. Bunun dışında alınmasını istediğim bazı oyuncular var. Ancak kaleci Cenk ve Çağlar'ın henüz satılmaması elimizi kolumuzu bağlıyor" şeklinde konuştu..
Denizlispor'un yeni transferi Okan Koç, ligde kalma şanslarının olduğunu söyleyerek, "Üç puanlı sistemde üstümüzde yer alan takımlarla farkı 4-5 haftada kapatabiliriz. 3-4 maçlık bir seriye ihtiyacımız var. Bu takımın ligde kalacağına inanıyorum" yorumunu yaptı. Kaleci Özden kurtuluş için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. Trabzonspor'un talip olduğu Çağlar Birinci ise "Gidersem Denizlispor'un para kazanmasını isterim. Kalırsam üzülmem. Çünkü, zaten bu takımın oyuncusuyum. Kaldığım taktirde Denizlispor'un başarısı için elimden geleni yaparım. Trabzon benim memleketim. Memleketimin takımının formasını giymek bana gurur verir" diye konuştu.

05.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Bangoura defteri kapandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizlispor'da Bangoura krizi!
» Bangoura Denizli'yi terketti
» Denizli'de Bangoura gönderildi!
» Bangoura'ya çıkan fatura ağır oldu
» Gago'nun menajeri: "Transfer defteri henüz kapanmadı"