ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim"

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim" I231076_gsli

Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim" Empty
MesajKonu: Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim"   Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim" EmptyCuma Ocak 08, 2010 12:58 am

Her ne kadar dün oynanan Chievo maçında ilk onbirde sahaya çıksa da, Inter'in ara transferde kadrosuna kattığı Goran Pandev, bugün basının karşısına çıkarıldı.

Inter'de çok iyi karşılandığını belirten Makedon forvet, "Sonunda aradığım ortamı yakaladım. Burada herkes kendimi evimde hissetmemi sağladı. Lazio'da 5 harika yıl geçirdim. Hem bir insan hem de futbolcu olarak kendimi çok geliştirdim. Orayı çok iyi anılarla hatırlayacağım" dedi.

Lacivert siyahlılara dönmesinin sebebinin Jose Mourinho olduğunu söyleyen Pandev, "Kondisyonum yeterli olmamasına rağmen, beni dünkü maçta ilk onbirde oynattığı için hocama teşekkür etmek istiyorum. Inter'i biraz da onun için seçtiğim doğru. İtalya dışından daha fazla para teklif eden kulüpler oldu. Ancak buraya Mourinho ile birlikte çalışmak istediğim için geldim" şeklinde konuştu.
http://www.arenafutbol.org

Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pandev'in menajeri: "Lazio'nun arkasında iş çevirmedik"
» Pandev: "Futbola dönmek güzel"
» Goran Pandev, Inter'e yakın
» Mancini: "Krasic'i çok istedim ama...
» Kiralık olarak gitmeyi ben istedim!