ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Daum Tuncay'la görüştü mü? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Daum Tuncay'la görüştü mü? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daum Tuncay'la görüştü mü?

YazarMesaj
яσηαℓ∂σ
Takım Oyuncusu
яσηαℓ∂σ

Rep : 148
Yer : Burdur
Daum Tuncay'la görüştü mü? I231076_gsli

Daum Tuncay'la görüştü mü? Empty
MesajKonu: Daum Tuncay'la görüştü mü?   Daum Tuncay'la görüştü mü? EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 3:11 pm

Daum Tuncay'la görüştü mü? 1247470031-daum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Sion maçı öncesi Cenevre'de bir birinden çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Avrupa'daki rakipleri Sion'un hafife alınmaması gerektiğini söyledi..

Cenevre'de maçın oynanacağı stadta basın toplantısı düzenleyen Daum "Sion gününde olduğunda her ekibi mağlup edecek kadar güçlü takım. 2 kez çıplak gözle bir kaç kez de kasetten izledim. İçlerinde benim eski öğrencim de var. Buradan avantajlı bir skor elde etmek, bizi izlemeye gelen Türk seyircileri sevindirecek bir sonuç almak istiyoruz" dedi

LUGANO OYNAYABİLİR

Basın toplantısında soruları yanıtlayan Daum, "Lugano bizimle olmadığı sürede Uruguay milli takımının kampında çalışmış. Ama bizim antreman metotlarımız farklı yine de yarın ilk onbirde görev verebilirim" dedi..

SEMİH YA DA DEİVİD

Daum, sakat olan Alex'in yerine Deivid ya da Semih'i oynatmayı düşündüğünü belirterek "Alex bizim kaptanımız ve önemli oyuncumuz. Yokluğu elbette etkileyecektir. Deivid'in de küçük bir sakatlığı var.. Bu yüzden orada kimi oynatacağıma henüz karar veremedim. Semih de olabilir Deivid de" dedi..

SAKATLARIN DURUMU

Daum, sakatlıkları süren futbolcularla ilgili bir soruya da "Özer iyileşti ama bu maç için hazır değil. Alex'in adelesinde ciddi bir yırtık var. Mehmet Topuz'un sakatlığı ise daha kısa sürede iyileşecektir" şeklinde yanıt verdi..

TUNCAY İLE GÖRÜŞÜYORUM

Basın mensuplarının "Tuncay'la görüştünüz mü?" şeklindeki sorusuna ise Daum şöyle yanıt verdi:

"Tuncay eski öğrencim elbette görüşüyorum. Ama en son ne zaman görüştünüz derseniz buna tarih vermem. 10 gün önce de bir ay önce de görüşmüş olabilirim."

Daum Tuncay'la görüştü mü?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daum arayışta!
» Daum: ''Kaybedebilirdik..''
» "Galatasaray Şenol Güneş ile görüştü"
» Adnan Polat ile Başbakan görüştü
» Daum şokta!