ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı"

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
"Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı" I231076_gsli

"Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı" Empty
MesajKonu: "Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı"   "Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı" EmptyCuma Ocak 08, 2010 1:11 am

Konya'da 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu'nu boğarak öldürdükten sonra sobada yakan cinayet zanlısı komşu kadın, ölen kızının oyuncağının kolunu ikiye ayırdığı için Beyza'yı öldürdüğünü söyledi.

4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu'nun öldürülmesi ile ilgili Konya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davasının 3. duruşması yapıldı. Duruşmaya tutuklu sanık Kezban U., Beyza'nın ailesi, yakınları ve taraf avukatları katıldı. Mahkeme heyeti, ilk kez cinayet zanlısı Kezban U.'yu dinledi. Kendisini savunan sanık, "Benim 2008 yılında kızım öldü, çok yıprandım. Sonra diğer kızım hastalandı, kocam da dövüyor, kötü davranıyordu. Sinir hastası oldum. İlerleyen günlerde de sinir hastası olduğum için kızımı benden uzaklaştırdılar. Olay günü her şey üst üste geldi. İşten atıldım, markete gitmiştim, Beyza ile orada karşılaştım. Ben marketten çıkınca, Beyza da peşimden eve kadar geldi, içeri girdi. Ölen kızımın oyuncak bebeğini alan Beyza, bebeğin kolunu ikiye ayırdı. Koştum tokat attım, orada öldü" dedi. Kızının ölümünü sanığın ağzından duyan anne Asuman ve baba Seyit Çökekoğlu, "Ne istedin kızımızdan" diyerek ağladı.

CESEDİ SOBADA YAKTIĞINI KABUL ETMEDİ

İfadesine devam eden sanık Kezban U., "Beyza'nın öldüğünü fark ettikten sonra ne yaptığımı bilmiyorum. Çocuğa karşı hiçbir düşmanlığım yoktu, her şey üst üste geldi" şeklinde konuştu. Mahkeme heyetinin 'Poliste cesedi sobada yaktığını söylemişsin, ne diyorsun?' sorusunda Kezban U., "Ne yaptığımı hatırlamıyorum ama öldürdüm biliyorum" cevabını verdi. Sanık, daha sonra kendi yazdığı ve içinde savunmasının yer aldığı mektubu mahkeme heyetine verdi. Mahkeme, Adli Tıp'tan raporların beklenilmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. Duruşmada sürekli ağlayan Kezban U., duruşma çıkışında Beyza'nın annesi 5 aylık hamile Asuman Çökekoğlu'nun tepkisiyle karşılaştı. Anne Asuman Çökekoğlu sinir krizi geçirerek bayılırken, sanık da, "Keşke ölseydim" diyerek bayıldı. Konya'nın merkez Meram ilçesinde 30 Nisan sabahı evlerine yüz metre uzaklıktaki marketten ekmek ve yumurta alan 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu, dönüşte kaybolmuştu. Konya Cinayet Bürosu dedektiflerinin 33 gün süren çalışmasının ardından "Beyza'yı evinin önüne kadar bıraktım" diyen ve aramalara katılan komşu Kezban U.'nun çocuğu öldürerek sobada yaktığı kanaatine varılmıştı. 2 çocuk annesi Kezban U., 25 Aralık 2008 tarihinde ölen kızı sebebiyle Beyza'yı kıskanıp çocuğu kaçırdıktan sonra kızının oyuncaklarıyla oynamadığı için öldürdüğünü itiraf etmesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
http://www.arenafutbol.org

"Öldürdüm çünkü bebeğini kırdı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PlayStation 3'ü kırdı
» "Arda yıldız değil çünkü.."
» Hastanede kendi bebeğini doğurttu
» Bebeğini doğurup klozete attı
» Van der Sar rekor kırdı