ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk I231076_gsli

Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk Empty
MesajKonu: Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk   Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk EmptyCuma Ocak 08, 2010 6:40 am

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Ayhan Akman, son dönemde forma şansı bulamaması nedeniyle takımdan ayrılacağı iddialarının ortaya atıldığını, ancak böyle bir düşüncesinin bulunmadığını söyledi.

Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulunan Ayhan Akman, Galatasaray'da geride bıraktığı 9 yılın ardından, en fazla forma giymiş oyuncu durumunda bulunduğunu belirterek, şöyle konuştu:

''Zaman zaman oynamamak söz konusu olabilir. Bu, her futbolcu için geçerli. Benim de oynamadığım süre olabilir. Bunları kendime sorun etmemeye çalışıyorum. Bazıları bunu, 'Ayrıldı, ayrılacak' gibi konulara getiriyorlar. Kesinlikle benim öyle bir düşüncem yok. Galatasaray'da 5 dakika da oyuna girsem, ilk 11'de de başlasam, elimden gelen her şeyi vermek istiyorum. Futbolcu her maç oynamak ister, ama şunu herkesin bilmesini isterim ki hocam bana 1 dakika ya da 5 dakika bile görev verse, elimden gelen her şeyi yapacağım. Galatasaray şu an benden memnunsa, 2 yıllık sözleşmem boyunca burada kalmak istiyorum.''

-''AVRUPA'DA DAHA DA DEĞİŞİK OYNUYORUZ''-

Sarı-kırmızılı takımın futbolcusu, Turkcell Süper Lig'de ilk yarı sonunda takımlar arasındaki puan farkının fazla olmadığını kaydederken, ''Şu an iyi bir konumdayız. Gönül isterdi ki lider konumda olalım. Önemli olan, sezon sonunu lider tamamlayıp, şampiyon olabilmek. Biz bu güce sahibiz. Sezon sonunda ligi lider tamamlayacağımıza inanıyorum. Bunun için, takım olarak elimizden geleni yapacağız. Bunu başarmak için de çok iyi çalışıyoruz'' diye konuştu.

Amaçlarından birinin, inşası süren yeni statta oynayabilmek olduğunu ifade eden Ayhan, ''Galatasaray forması altında o sahaya çıkabilmeyi hedefliyorum. Umarım bir an önce biter. Stat yapmak zorlu bir iş. Umarım bir an önce biter ve ben de stada ayağıma basarım'' dedi.

UEFA Avrupa Ligi'nde final oynama şansını geçen yıl talihsiz bir şekilde kaçırdıklarını dile getiren Ayhan, ''Bu sene hedefimiz, geçtiğimiz yıl kaçırdığımız final şansını yakalayabilmek. Takımımız ve kadromuz kaliteli. Atletico Madrid'le karşılaşacağız. Avrupa'da daha da değişik oynuyoruz. Umarım güzel maçlarımızdan birini oynayacağız ve hedeflediğimiz yolda ilerleyeceğiz'' ifadelerini kullandı.

Ayhan, 2 yıl daha kontratı bulunduğunu ve futbolu Galatasaray'da bırakmak istediğini sözlerine ekledi.
http://www.arenafutbol.org

Ayhan: Önemli Olan Şampiyonluk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Önemli olan kazanmaktı"
» Kayıhan: Önemli olan zirvede kalmak
» Önemli olan değeri değil, işlevi!
» Bobo: "Önemli olan 3 puan kazanmak"
» Ayhan Akman Face