ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Adanaspor'da transfer sıkıntısı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Adanaspor'da transfer sıkıntısı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adanaspor'da transfer sıkıntısı

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Adanaspor'da transfer sıkıntısı I231073_fbli

Adanaspor'da transfer sıkıntısı Empty
MesajKonu: Adanaspor'da transfer sıkıntısı   Adanaspor'da transfer sıkıntısı EmptyCuma Ocak 08, 2010 11:18 pm

Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor'un kulüp başkanı Bayram Akgül, maddi sıkıntı içerinde olduklarını söyledi..

Adanaspor'da transfer sıkıntısı 1232893110-1

Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor'un kulüp başkanı Bayram Akgül, maddi sıkıntı içerinde olduklarını, bu nedenle transfer yapmakta zorlandıklarını bildirdi.

Akgül, yazılı açıklamasında, 4 yıl önce kapanmak üzere iken devraldığı Adanaspor'u, ayağa kaldırmak için büyük çaba sarf ettiğini belirtti.

Görevde olduğu sürede Adana ve kulüp için elinden geleni yapmaya çalıştığını ifade eden Akgül, şunları kaydetti:

''Maddi ve manevi fedakarlıkların yanı sıra ailemden uzak kaldığım anlarda bile tek düşüncem, çıktığımız bu yolda Adanaspor'u Süper Lige taşıyabilmekti. Gelinen noktada Adanaspor şampiyonluk kapısına dayandı. Zannediyorum hiç bu kadar şampiyonluk potasına girilmedi.

Süper Lig Adanaspor için uzak bir ihtimal değil. Ancak, Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın dışında hiç kimseden destek alamadığımız için geldiğimiz şu noktada transfer yapamıyoruz. Bir tarafta mevcut futbolcuların ücretlerini, primlerini, deplasman giderlerini karşılamaya çalışırken, karşımıza çıkan mali tabloda büyük Adanaspor taraftarının arzu ettiği ve takımı şampiyonluğa oynatacak transferler konusunda tıkanmış durumdayız. Halbuki gelinen noktada yapabileceğimiz takviyeler ile Adanalılar ve Adanasporlular'ın arzu ettiği Süper Lig heyecanını yeniden Adana'ya getirebiliriz.''

Bank Asya 1. Lig'de elde edilecek şampiyonluğun takımdan çok Adana için büyük önem taşıyacağını belirten Akgül, ''Çünkü Adana, Süper Lige çıkacak'' dedi.

Yakalanan şampiyonluk şansının iyi değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizen Akgül, şöyle devam etti:

''Ne kombine bilet konusunda, ne iç sahadaki maçlarımızda ne de Adana'nın dinamikleri olarak bilinen sivil toplum örgütlerinden gereken maddi ve manevi desteği arkamızda bulamadığımız için Adanaspor camiası olarak çok yaklaştığımız Süper Lig virajının gerisinde kalmaktan kentin geleceği açısından endişe duyuyorum. Bugün yakalanan bu şansı iyi kullanmamız gerektiğine inanıyorum.

Süper Ligi kaçırırsak bunun sorumlusu Adanaspor'u sahiplenmeyen herkestir. Adana'yı seven ve bu şehri soluyan biri olarak Adanaspor'un bunu başarmasını canı gönülden istiyorum. Verilecek destek ile elde edilecek şampiyonlukta benim payımın olup olmaması çok önemli değil. Bugün bu desteği ve birlikteliği sağlayıp el birliği ile Adanaspor'u Süper Lige taşıyabilmek esas amacımdır. Ve bu amaca ortak olan herkes benden çok Adanaspor'un şampiyonluğunda pay sahibi olacaktır.''

Şampiyonluğa giden yolun transferden geçtiğini belirten Akgül, bunun için ciddi desteğe ihtiyaçları bulunduğuna dikkati çekerek, açıklamasında, ''Transfer borsasının el yaktığı, bonservissiz futbolcunun bulunmadığı ve yüksek bonservis bedellerinin konuşulduğu bu ortamda tek başına bu yükün altından kalkıp şampiyonluk hedefine ulaşmanın ne kadar zor olduğunu kamuoyuyla paylaşmak istedim. Bu paralelde bugün yapılacak her maddi desteğin Adanaspor'u şampiyonluğa taşıyacağını düşünüyorum'' ifadelerine yer verdi.
http://www.arenafutbol.org

Adanaspor'da transfer sıkıntısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şimdi de Nobre sıkıntısı...
» Sevilla'da kadro sıkıntısı
» Emana'da ödeme sıkıntısı!
» Tottenham'da Lennon sıkıntısı
» Rijkaard'ın fikstür sıkıntısı