ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Tabata: "Ciddiye almıyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Tabata: "Ciddiye almıyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tabata: "Ciddiye almıyorum"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Tabata: "Ciddiye almıyorum" I231073_fbli

Tabata: "Ciddiye almıyorum" Empty
MesajKonu: Tabata: "Ciddiye almıyorum"   Tabata: "Ciddiye almıyorum" EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 12:01 am

Tabata: "Ciddiye almıyorum" 6787_B_tabata006

Beşiktaş'a bu sezon başında Gaziantepspor'dan 8 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olan Rodrigo Tabata, Siyah Beyazlı ekipte ilk yarı fazla forma şansı bulamasa da yaptığı tercihten pişmanlık duymadığını söyledi.
Tabata, ikinci yarıda daha fazla forma şansı bulmak istediğini ve bu konuda teknik direktör Mustafa Denizli'nin vereceği kararlara saygılı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
"Beşiktaş'a transfer olduğum için hiç pişmanlık yaşamadım. Çok iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Takıma olan uyum sürecini de atlattım. Tek düşüncem takımıma yararlı olmak. Sezonun ilk yarısında çok fazla oynama şansı bulamadım. İkinci yarıda çok daha fazla şans bulduğum takdirde daha iyi oynayacağımı düşünüyorum. İlk yarı teknik direktörümüz böyle bir karar verdi. Ben onun verdiği karara saygı duyuyorum."
"BENİM HAKKIMDA YAPILAN ELEŞTİRİLERİ ÇOK FAZLA CİDDİYE ALMIYORUM"
Tabata, kendisine Beşiktaş'a transfer olduğu günden bu yana yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirtirken, sadece işine baktığını ve daha iyi oynamaya çalıştığını söyledi. Tabata, "Bana yapılan eleştirileri çok fazla ciddiye almıyorum. Ben sadece işimi iyi yapmaya çalışıyorum. Beşiktaş'a geldiğim günden bu yana eleştirilerin olması normal, ama ben işime bakıyorum" dedi.
"DELGADO TAKIMA DÖNERSE KİMİN GÖNDERİLECEĞİNE TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ KARAR VERECEK VE BİZ BU KARARA SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ"
Brezilyalı futbolcu, Delgado'nun takıma dönmesi halinde takımdan gönderilecekler arasında adının geçmesi konusunda, şunları söyledi:
"Delgado geldikten sonra kimin gideceği hocanın alacağı bir karardır. Herkes bu karara saygı duyar. Ben işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ben elime geçen fırsatları en iyi şeklide değerlendirip, neler olacağını bekleyeceğim. Gidip gitmeyeceğimi çok fazla düşünmüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben kontratımın sonuna kadar burada kalmaya çalışacağım."
KAPTAN ÜZÜLMEZ : "TABATA İKİNCİ YARIDA EN BÜYÜK KOZLARIMIZDAN BİRİ OLACAKTIR"
Takım kaptanı İbrahim Üzülmez de, Brezilyalı futbolcunun ikinci yarıda Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda çok katkı sağlayacağını belirterek, "İkinci yarı çok iyi bir çıkış içinde olacak. Beşiktaş'ın şampiyonluk yolundaki en önemli kozlarından biri olacak. Antrenmanlardaki performansını ve çalışkanlığını maçlarda da ortaya koyarsa takımımız için çok faydalı işler yapacaktır" diye konuştu.

08.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Tabata: "Ciddiye almıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tabata: "Hak edeceğim"
» "Moritz'i Tabata ile takas ettirmem"
» "Gerçek Tabata'yı göremedik"
» Aybaba: "Muhteşem Tabata"
» "Tabata bizim oyuncumuzdur"