ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler I231073_fbli

İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler Empty
MesajKonu: İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler   İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 1:02 am

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da kupada ve ligde başarılı olacaklarını söyledi.

İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler 1241096332-1

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da kupada ve ligde başarılı olacaklarını söyledi.

Antalya'da kamp yaptıkları otelde düzenlenen barbekü partisinde konuşan Üzülmez, "Kadromuz geçen yıl hem kupayı hem de şampiyonluğu kazanmış futbolculardan oluşuyor. Bu yıl da aynı başarıları yaşayacağımıza inanıyorum. İkinci yarı bizim için daha iyi olacak. Biz bir istikrar yakalarsak, aynı başarıları yaşayacağımızı düşünüyorum." dedi.

2 yıl daha Beşiktaş'ta forma giymek istediğini de belirten Üzülmez, "Bu takımın kaptanı olarak, sadece söylemlerle değil, saha içindeki davranışlarımla da gençlere örnek olmak istiyorum. Yaşlı ve genç oyuncu yoktur, saha içerisinde mücadele eden oyuncu vardır. Ben sahada mücadele ettiğime inanıyorum. Ben bu performansım sürdüğü sürece 2 yıl daha oynamak istiyorum." diye konuştu.
http://www.arenafutbol.org

İbrahim Üzülmez'den iddialı sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çalımbay'dan iddialı sözler
» Sağlam sözler!
» Broos'tan olay sözler
» Yıldırım'ı çileden çıkartan sözler
» Misimovic'ten bomba sözler!