ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
İkinci devre çok daha iyi olacağız! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
İkinci devre çok daha iyi olacağız! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkinci devre çok daha iyi olacağız!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
İkinci devre çok daha iyi olacağız! I231073_fbli

İkinci devre çok daha iyi olacağız! Empty
MesajKonu: İkinci devre çok daha iyi olacağız!   İkinci devre çok daha iyi olacağız! EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 1:02 am

Beşiktaş'ın tartışılan yıldızı Nihat Kahveci, ikinci devre çalışmalarının sorunsuz sürdüğünü bildirdi.

İkinci devre çok daha iyi olacağız! 1258794760-nihat

Kamp çalışmaları hakkında gazetecilere bilgi veren Nihat Kahveci, ikinci devre çalışmalarının sorunsuz sürdüğünü bildirdi.

Hırsla çalıştıklarını belirten Kahveci, "İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Gerek antrenmanlarda, gerekse hazırlık maçlarında hocamızın isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İlk günden beri hırsla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün takım arkadaşlarım azimle çalışıyor. Çünkü herkes biliyor ki, ikinci devre forma bulmak zor olacak. Herkes daha çok mücadele edecek, herkes daha çok çalışacak. Bu yıl da hem şampiyonluğu, hem de kupayı kazanmak istiyoruz. Taraftarımız bize destek olduğu sürece, biz de başarılı olacağız." dedi.

Rodrigo Tabata ise, ikinci yarının kendisi için daha farklı olacağına inandığını söyledi. Tabata, "Büyük beklentilerle geldiğimi biliyorum. Bu beklentiyi karşılayamadığımı da biliyorum. Bulduğum şansları iyi değerlendiremedim ama gelecekte daha iyi olacağımı düşünüyorum."
http://www.arenafutbol.org

İkinci devre çok daha iyi olacağız!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Zorlukları aşıp başarılı olacağız"
» "Daha iyi olacağız"
» Pasif Devre Elemanları
» 2010 Devre Arası Transferler [ Güncel ]
» "Galatasaray, devre arasında Ali’yi alamaz"