ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Trabzonspor'da İmza Şov! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Trabzonspor'da İmza Şov! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trabzonspor'da İmza Şov!

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Trabzonspor'da İmza Şov! I231076_gsli

Trabzonspor'da İmza Şov! Empty
MesajKonu: Trabzonspor'da İmza Şov!   Trabzonspor'da İmza Şov! EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 1:09 am

Trabzonspor, Sivasspor'dan Sezer Badur ve Ankaraspor'dan Murat Tosun ile resmi sözleşme imzalandı.

Bordo-mavili takımın yeni transferleri için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde imza töreni düzenlendi. Törene katılan asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, her iki oyuncunun uzun yıllar Trabzonspor'a hizmet edeceğine inandığını ifade ederek, ''Bu oyuncular Trabzonspor futbol takımına güç katacaktır'' dedi.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu Sezer ve Murat’ın daha önceden de ilgilendikleri oyuncular olduklarını belirterek, “Bugüne kısmet oldu. Konuşmuştuk kendileriyle. Transfer döneminin başlamasıyla bünyemize kattık. Uzun yıllar Trabzonspor’a hizmet edeceklerdir. Kendileri de bunu istiyor. İnşallah Trabzonspor’da yıldızlaşan oyuncular olacaklar. Trabzonspor’a güç katarken Milli Takım’a da hizmet edecekler diye umuyoruz” dedi.

Hacısalihoğlu ayrıca, “Trabzonspor gibi kulüpler için transferin zamanı olmaz. Sezon boyunca ve sezon bittikten sonra da araştırmalar devam ediyor. Uygun oyuncular bulunduğunda anlaşma zemini arıyor” diye konuştu.

Hayrettin Hacısalihoğlu Tjikuzu’nun durumu hakkında ise şunları söyledi:

“Tjikuzu bize şanssızlıklar yaşadığını, oynamasının mümkün olamadığını ve gitmek istediğini söyledi. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’le görüşerek kendisine bu yönde izin verildi. Bir kulüple anlaşması halinde ne şekilde gideceği yönünde görüşmeler olacak”

Tony Sylva’nın durumunu da değerlendiren Hacısalihoğlu, “Sylva bir dönem moral çöküntüsü yaşadı. O dönemde performans düşüklüğü olou. Onur görev yaptı. Üç kalecimiz var. Hangisi formdaysa o oynar. Sylva hiç oynamayacak gibi bir karar yok. Hoca kimi uygun görürse o oynayacak” açıklamasında bulundu.

Sezer Badur ise, kendisine inanarak transfer edenlere teşekkür ederek, “İnşallah başarılı olurum. Sivasspor’da bir sıkıntı yaşamadım. Trabzonspor’un teklifini değerlendirmek istedim. Transferime izin verdikleri için Sivasspor’a teşekkür ediyorum. Almanya’da yaşadığım dönemlerde de Trabzonspor’u takip ediyordum. Büyük bir kulübe geldik. Bunun bilincindeyiz” yorumunu yaptı.

Murat Tosun da Trabzonspor forması giymenin herkese nasip olmayacağını ifade ederek, “Başarılı olmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Bizim için yeni bir dönem başlıyor. İyi bir ikinci yarı geçirmeyi hedefliyoruz. Trabzonspor’un tarihi hakkında bilgimiz var. Neden şampiyonluğa bu kadar ara verildiğini bilmiyorum. Umarım En kısa zamanda eski günlere döner Trabzonspor” dedi.

Ligin ikinci yasında Sezer Badur 27, Murat Tosun ise 21 numaralı formayla mücadele edecek.
http://www.arenafutbol.org

Trabzonspor'da İmza Şov!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bandırmaspor'da iki imza
» Hacettepe'de beş imza
» Hacettepe'de 5 imza!
» Göz Göz'de "Sağlam" imza..
» Fener'den Imza Şov