ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum" I231073_fbli

Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum" Empty
MesajKonu: Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum"   Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum" EmptyPaz Ocak 10, 2010 6:36 am

Lazio'nun başarılı oyuncusu Mauro Zarate'den özür dilemesi beklenen teknik direktör Ballardini, geri adım atmayacak.

Lazio Teknik Direktörü Davide Ballardini, hafta içinde alınan Livorno galibiyetinde büyük payı olan Arjantinli oyuncu Mauro Zarate konusunda geri adım atmayı düşünmüyor.

Başarılı golcünün takımdan ayrılabileceği tehditlerini dikkate almayan İtalyan teknik adam, Ansa'ya verdiği demeçte, "Bir galibiyetle oyuncunun kötü davranışlarının affedilmesi beklenilemez. Genç oyunculara kötü örnek oluyor. Benim teknik direktör olarak görevim genç oyuncuların gelişmesinde yardımcı olmak. Zarate istediği gibi davranamaz" dedi.

Yetenekli oyuncunun menajerinin yaptığı açıklamalar hakkında konuşan deneyimli hoca, "Neden özür dilemem gerektiğini anlamış değilim. Zarate kendinini geliştirdiği sürece ilk 11'de forma giyebilir. Zaten herkes onun Lazio'da kalmasını istiyor" şeklinde konuştu.
http://www.arenafutbol.org

Ballardini: "Özür dilemeyi düşünmüyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mancini: "Inter'de kalmayı düşünmüyorum"
» Delgado: "Sözleşmemi dondurmayı düşünmüyorum"
» "Ya Zarate gidecek ya da Ballardini"
» Recep Akdağ: "Osman Durmuş kamuoyundan özür dilemeli"
» Mutu: "36 kez özür dilemek için aradım"