ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım" I231073_fbli

Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım" Empty
MesajKonu: Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım"   Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım" EmptyPaz Ocak 10, 2010 9:04 am

Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım" 4090_B_Sezer001

Trabzonspor formasıyla Avni Aker'de ilk maçına çıkan Sezer Badur Denizli Belediyespor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada çok büyük heyecan yaşadığını söyledi. Sezer, "Farklı bir skorla kazandık. Mutluyuz. İnşallah Ankaragücü maçında da aynı başarıyı sürdürürüz. İçimde büyük bir heyecan vardı. Kendi performansımın nasıl olduğunu dışarıdan izleyenler bilir. Ben elimden geleni yapmaya devam edeceğim" dedi.
FERHAT: "REHAVETE KAPILMAYACAĞIZ"
Genç futbolcu Ferhat Öztorun da, Denizli Belediyespor karşısında aldıkları galibiyetle rehavete kapılmayacaklarını belirterek, "Kupada oynadığımız ilk maçta Galatasaray'a karşı kaybettikten sonra bu maçın önemi artmıştı. O yüzden kazanmamız çok iyi oldu. Şimdi bu skorun rehavetine kapılmadan Ankaragücü maçını da kazanarak grupta iddialı konuma gelmek istiyoruz" dedi.

10.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Sezer: "Çok büyük heyecan yaşadım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sezer için 5 takım ile görüşüyoruz"
» "Al Sezer'i, ver Uğur'u"
» "Hani 'En Büyük Başkan' bendim?"
» Sheringham: "Tevez, Ronaldo'dan daha büyük kayıp"
» Ernst: "En büyük aday biziz"