ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Milito Arjantin'e mi dönüyor ? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Milito Arjantin'e mi dönüyor ? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Milito Arjantin'e mi dönüyor ?

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Milito Arjantin'e mi dönüyor ? I231073_fbli

Milito Arjantin'e mi dönüyor ? Empty
MesajKonu: Milito Arjantin'e mi dönüyor ?   Milito Arjantin'e mi dönüyor ? EmptySalı Ocak 12, 2010 2:44 am

Barcelona'ya geldiği günden beri sakatlıklarla boğuşan Gabriel Milito için Independiente'nin devreye girdiği iddia edildi.
İki sezondur düzenli olarak forma şansı bulamayan ve bu sene da formasına kavuşamayan Arjantinli futbolcu için eski takımı Independiente'nin kendisini istediği yönündeki haberlere cevap verdi. Basında yer alan bu haberleri duyduğunu belirten Milito: "Evet, Independiente'nin benim geri dönmem için çalışmalar yaptığını bende duydum. Fakat ne beni birisi aradı ne de ben bir Independiiente yöneticisi ile konuşma fırsatı bulabildim. Çünkü bu sıralar sağlığıma kavuşmak için çaba gösteriyorum." dedi.
Kardeşi Diego'nun da Arjantin'e bir gün dönme planları olduğunu belirten savunmacı: "Diego da Arjantin'de yetiştiği kulüp olan Racing'e elbet bir gün dönecektir. Belki de beraber ülkemize döneriz. Şimdiden bunları konuşmak anlamsız; çünkü ileride neler olacağını bilemezsiniz" diyerek sözlerini noktaladı.

11.01.2010
Kaynak : Sporx.com dış haberler
http://www.arenafutbol.org

Milito Arjantin'e mi dönüyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milito: "Onlara sağlam bir mesaj vereceğiz"
» Diego Milito face
» Milito: "Bu anın hayalini kurmuştum"
» Ferguson: "Altın Top'u Milito kazanır"
» Milito attı, Inter yattı: 1-0