ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Engin Baytar çok iddialı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Engin Baytar çok iddialı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Engin Baytar çok iddialı

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Engin Baytar çok iddialı I231073_fbli

Engin Baytar çok iddialı Empty
MesajKonu: Engin Baytar çok iddialı   Engin Baytar çok iddialı EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 9:48 pm

Engin Baytar çok iddialı 5226_B_enginbaytar001

Teknik Direktör Şenol Güneş'in göreve gelmesinin ardından farklı bir hava yakalayan Engin Baytar, "Sezonun ilk yarısında bekleneni veremedim. Ancak hatalarımdan gerekli dersleri çıkardım. Şimdi bambaşka bir Engin olacağım" dedi.
Trabzonspor'da sezon başı büyük umutlarla transfer edilen Engin Baytar, ilk yarıda bekleneni veremediğini kabul etti. Engin, sezona iyi başladığını ancak gerisini getiremediğini belirterek, "Bazı nedenlerden dolayı formumda düşüklük oldu. Ancak Şenol hocanın gelmesinin ardından tekrar eski gücümü yakalamaya başladım. Özellikle Antalya kampında oldukça hırslı çalıştım. Hocamda bana güveniyor ve sürekli olarak motive ediyor. Dolayısıyla sezonun ikinci yarısında çok daha farklı bir Engin olmak için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.
Engin, ligin ikinci yarısında çıkış yakalayacaklarına inandığını da belirterek, "Takım içerisinde çok iyi bir aile ortamı var. Herkes ilk yarıda yaşatılan hayal kırıklığını gidermek için birlik olmuş durumda. Ligde zirveyi son ana kadar zorlayacağız. Kupada ise hedeflerimiz çok farklı. Çünkü kupayı kazanmayı çok istiyoruz. Orada da uzun zamandır bir hasretimiz var. En azından iki hasretimizden birine son vermek amacımız" ifadelerini kullandı. Engin, farklı mevkilerde oynayabildiğini de vurgulayarak, "Önemli olan Trabzonspor formasını giyip sahada mücadele etmek. Hangi mevkide oynadığımın çok fazla önemi yok" dedi.

13.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Engin Baytar çok iddialı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avcı'dan Engin Baytar'a tepki
» Engin Baytar siftah yaptı!
» Derdime çare 'Baytar'ım var: 1-2
» Engin idmana katılmadı
» Egemen ile Engin cezalı..