ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Baros'tan kötü haber var! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Baros'tan kötü haber var! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Baros'tan kötü haber var!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Baros'tan kötü haber var! I231073_fbli

Baros'tan kötü haber var! Empty
MesajKonu: Baros'tan kötü haber var!   Baros'tan kötü haber var! EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 9:53 pm

Galatasaray'ın Çek golcüsü Milan Baros, 18 Şubat'taki Atletico Madrid maçına yetişmiyor.
Ancak Mart başında sahalara dönebileceği öğrenilen Baros, Lig TV'deki 2'ye 1 programında "Hala ağrım var. Doktorlar 10 haftada iyileşeceğimi söylemişti. 11 hafta oldu ama hala tam geçmedi. Jogging ve hafif idman yapıyorum. Kendime güven kazanmam da gerekiyor. Avrupa'nın birçok ülkesinde ve takımında oynadım. Ama G.Saray'daki mutlu, huzurlu ortamı hiçbir kulüpte bulamadım. Bu takım bu sezon şampiyon olacak" dedi.

13.01.2010
Kaynak : Sabah
http://www.arenafutbol.org

Baros'tan kötü haber var!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kartal a Kötü Haber
» Güiza'dan Kötü Haber
» Trabzonspor'a iki kötü haber!
» Keita'dan kötü haber
» Zec ve Harbuzi'den kötü haber