ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Adımı artık daha sık duyacaksınız" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Adımı artık daha sık duyacaksınız" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Adımı artık daha sık duyacaksınız"

3 posters
YazarMesaj
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl
"Adımı artık daha sık duyacaksınız" I231073_fbli

"Adımı artık daha sık duyacaksınız" Empty
MesajKonu: "Adımı artık daha sık duyacaksınız"   "Adımı artık daha sık duyacaksınız" EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 9:45 pm

"Adımı artık daha sık duyacaksınız" Newsmansetresimnjdossan

Fenerbahçe'nin yeni transferi Andre Santos, Brezilya basınına iddialı açıklamalar yaptı. "Daha yeni başladım" diyen Santos, "Artık Avrupa'daki başarılarımla ismimi çok daha sık duyacaksınız" şeklinde konuştu.

Ülkesinden gelen gazetecilere takımdaki yabancıların İstanbul'dan kentteki özel yaşamdan sürekli övgüyle bahsettiğini belirten Santos, "Ancak Fenerbahçe'yle öyle yoğun bir start yaptım ki, İstanbul'un henüz hiçbir yerini görmedim. Maçtan maça koşuyoruz. Şimdi de lig maçı için deplasmana gideceğiz. Ve bu süreç birkaç hafta daha böyle devam edecek. Açıkçası yaşadığım şehri çok merak ediyorum. Ama bir süre daha İstanbul'u tanımaya fırsat bulacağımı sanmıyorum" dedi.

'TAKIMA UYUM SAĞLADIM'
Kendisine Türkiye'de çok iyi yaklaşıldığını da ifade eden Brezilyalı, "Türkiye'de insanlar gelir gelmez beni omuzlara aldılar. Herkes inanılmaz sevgi gösterisinde bulunuyor. Bu tabloda bana güvenenleri mahcup etmemeye çalışıyorum. Takıma kısa sürede uyum sağladım. Bunda beraber oynadığım arkadaşlarımın payı çok büyük.Yakında Avrupa'da yakaladığım başarılarla Brezilya'da adımı sıkça duyacaksınız. Zaman ilerledikçe buraya daha çok alışıyorum. Ve Türkiye'ye gelmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi görüyorum" diye konuştu.
KroNiK_42
A2 Takım

Rep : 0
Yer : Konya
"Adımı artık daha sık duyacaksınız" I231073_fbli

MesajKonu: Geri: "Adımı artık daha sık duyacaksınız"   "Adımı artık daha sık duyacaksınız" EmptyPaz Ağus. 23, 2009 4:34 am

En iyi transferimiz bence:)
яσηαℓ∂σ
Takım Oyuncusu
яσηαℓ∂σ

Rep : 148
Yer : Burdur
"Adımı artık daha sık duyacaksınız" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: "Adımı artık daha sık duyacaksınız"   "Adımı artık daha sık duyacaksınız" EmptyPaz Ağus. 23, 2009 10:24 pm

gs'li olmama reağmen süper oyuncu

"Adımı artık daha sık duyacaksınız"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kazım: "Bana artık Türkiye demeyin"
» "Artık mahkemede konuşacağım"
» Carragher: "Artık kenetlenme zamanı"
» "Bırak kardeşim artık yeter.."
» "Artık sıra bende"