ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Gutierrez İstanbul'da Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Gutierrez İstanbul'da Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gutierrez İstanbul'da

4 posters
YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Gutierrez İstanbul'da I231073_fbli

Gutierrez İstanbul'da Empty
MesajKonu: Gutierrez İstanbul'da   Gutierrez İstanbul'da EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 6:41 pm

Gutierrez İstanbul'da 5127_B_Teofilo%20Gutierrez001

Trabzonspor'un Deportiva Junior de Barranquilla takımından transfer ettiği 25 yaşındaki Kolombiyalı golcü Teofilo Gutierrez İstanbul'a geldi.
Trabzonspor Kulübü Başkan Sadri Şener ile birlikte İberia Havayolları'na ait bir uçakla saat 23.00 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen golcü futbolcu Gutierrez'i az sayıda Trabzonsporlu taraftar karşıladı. Trabzonspor formasını giyerek taraftarların ve basın mensuplarının karşısına çıkan Kolombiyalı golcü, Trabzon'a gelmekten çok mutlu olduğunu söyledi.
Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kolombiyalı golcü Teofilo Gutierrez, "Buraya karşılamaya gelen herkeze çok teşekkür ediyorum. Benim için çok büyük fedakarlıklar yaptılar. Ben de elimden geleni yaparak onların yüzünü kara çıkarmayacağım. Gollerimi atarak takımın başarısına katkıda bulunmak istiyorum. Bir an evvel Trabzonspor formasını giyip, gollerimi atmak istiyorum." dedi. Türkiye'de daha önce futbol oynayan oyunculardan bilgi alıp almadığı yönünde sorulan soruya karşılık ise, "Gerek Mondragon gerekse Cordoba ile ayrıntılı bir şekilde konuştum. Özellikle Cordoba benim oynadığım bir maçımda oradaydı. Bana bir takım referanslar verdi. Kulübün çok büyük bir kulüp olduğunu, çok iyi bir kadroya sahip olduğunu, çok derin bir tarihe sahip olduğunu bana anlattı. Ve tüm bu referans ve anlattıklarından sonra bende buraya gelmeye karar verdim." şeklinde yanıtladı.
Takımdaki gol sıkıntısının kendisine hatırlatılması üzerine Gutierrez, "Üzerimde büyük bir sorumluluk olduğunu biliyorum. Buradaki gol problemini çözmeye hazırım ve bu doğrultuda elimden geleni yapacağım." diye konuştu.

16.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org
keita11
Gelecek Vaadeden
keita11

Favori Oyuncu : Kader Keita
Rep : 0
Yer : Almanya
Gutierrez İstanbul'da I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Gutierrez İstanbul'da   Gutierrez İstanbul'da EmptyPaz Ocak 17, 2010 12:02 am

benim en cok merak ettim konu, eger Fatih Tekke alinirsa hangi systemde oynayacaklar.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Gutierrez İstanbul'da   Gutierrez İstanbul'da EmptyPaz Ocak 17, 2010 12:06 am

Hayırlı Olsun
Bence Fatih Tekke'nin alınması sistemi değiştirmez. Sonuçta Gutierrez alınırken kadroda Gökhan vardı. Gökhan yerine alıyorlar Fatihi sanırım. Umut yedek olur. 4-4-2 oynarlar
http://arenafutbol.org
Futbolizyon
No-Post !
Futbolizyon

Favori Oyuncu : Lionel Messi,Arda Turan,Iniesta
Rep : 113
Yer : İzmir

MesajKonu: Geri: Gutierrez İstanbul'da   Gutierrez İstanbul'da EmptyPaz Ocak 17, 2010 12:27 am

Of bu adam çok golcü bir herif 50 maçta 41 gol mü ne attı Trabzonspor adına çok süper bir transfer.
http://www.arenafutbol.org

Gutierrez İstanbul'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Luce neden İstanbulda ?
» Gutierrez çabası- MİLLİYET
» Tekke ve Gutierrez sürprizi!
» Gutierrez seferi başladı..
» Gutierrez'i istiyor