ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Santos'ta kalmak istiyor.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Santos'ta kalmak istiyor.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Santos'ta kalmak istiyor..

YazarMesaj
Hermes
Yedek Oyuncu
Hermes

Favori Oyuncu : Alex , Messi, Huntelaar,Pato
Rep : 203
Yer : İstanbul
Santos'ta kalmak istiyor.. I231073_fbli

Santos'ta kalmak istiyor.. Empty
MesajKonu: Santos'ta kalmak istiyor..   Santos'ta kalmak istiyor.. EmptyPerş. Şub. 18, 2010 10:30 pm

Santos'ta kalmak istiyor.. Robinho_Santos_gol2010

Rekor bir ücrete geldiği Manchester City'den, İngiltere'deki yaşamaya ayak uydurmakta zorlanması ve beklentileri karşılayamaması nedeniyle eski takımı Santos'a kiralanan futbolcu, İngiltere'ye geri dönmektense Brezilya'da kalmayı tercih edeceğini belirtti.

Robinho, ''Santos benim evim. Burada kendimi harika hissediyorum ve Santos için oynamayı seviyorum. Kendi ülkemdeyim ve aileme yakınım. Olabildiğince burada kalmak istiyorum'' diye konuştu.

Kendisine kalsa futbol kariyerini Santos'ta sonlandıracağını ifade eden 26 yaşındaki futbolcu, Manchester City'le halen sözleşmesi bulunduğunu, bu kulübün kendisine yönelik iyi niyetli yaklaşımını unutamayacağını belirtti.

''City beni çok iyi karşıladı ve bana inandı. Madrid'de geçirdiğim süreden çok farklıydı. Real, bir başka oyuncuyu, Cristiano Ronaldo'yu almak istedi. Bana bir hiçmişim gibi davrandı. Ronaldo'nun gelmeyeceği belli olduğunda durumu tekrar değerlendirdiler'' diye konuşan Robinho, bu noktadan sonra Real Madrid'de kalmak istemediğini belirtti.

Robinho, Güney Afrika'da yapılacak Dünya Kupası'nda en iyi futbolcu seçilmek istediğini, kendisini kupayı kaldırırken hayal ettiğini kaydetti.

Brezilyalı futbolcu, rekor bir ücrete, 32.5 milyon sterline Real Madrid'den Manchester City'e transfer olmuştu. City formasıyla 48 maç oynayan ve 16 gol atan Robinho, İngiltere'ye uyum sağlayamaması ve ilk 11'de düzenli yer bulamaması üzerine Santos'a kiralanmıştı.

Santos'ta kalmak istiyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mexes, Roma'da kalmak istiyor
» Sergio kalmak istiyor..
» Toraman yuvada kalmak istiyor!
» Selçuk İnan kalmak istiyor
» Dos Santos Tottenham'da kalmak istiyor