ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Toraman yuvada kalmak istiyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Toraman yuvada kalmak istiyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toraman yuvada kalmak istiyor!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Toraman yuvada kalmak istiyor! I231073_fbli

Toraman yuvada kalmak istiyor! Empty
MesajKonu: Toraman yuvada kalmak istiyor!   Toraman yuvada kalmak istiyor! EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 8:01 pm

Beşiktaş'ın ikinci kaptanı İbrahim Toraman, Siyah Beyazlı kulüp ile yeniden sözleşme imzalamak istediğini söyledi.

Toraman yuvada kalmak istiyor! 1237706780-toraman

Beşiktaş ile bu sezonun sonunda sözleşmesi sona erecek olan İbrahim Toraman, Siyah Beyazlı kulüp ile yeniden sözleşme imzalamak istediğini söyledi.
Tecrübeli oyuncu, menajerinin yeni sözleşme için görüşmeleri sürdürdüğünü söylerken, Beşiktaş'tan kopmak istemediğini de sözlerine ekledi.
Toraman, "Sözleşmemi uzatıp uzatmama konusunda bir sorun yaşamıyorum. Benim için şu anda önemli olan performansım ve takıma katkım. Ayrıca benim mukavelemin bitmesine altı ay var. Menajerim, yöneticilerimiz ile görüşmelerini sürdürüyor. Zaten bu konuda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Benim için Beşiktaş'tan kopmak çok zor olur. Burası benim için bambaşka bir yer ve kulübümü kendi evim gibi görürüm. Yurt dışından iyi bir teklif alırsam değerlendirme yapabilirim, ama benim isteğim burada kalmak" dedi.
"ŞAMPİYONLUĞA GEÇEN YILKİ KADAR İNANIYORUZ"
İbrahim, şampiyon olacaklarına geçen yılki kadar inandıklarını belirtirken, sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmanın önemini vurgulayarak, "Şampiyon olacağımıza geçen yıl ne kadar inanıyorsak, bu yıl da o kadar inanıyoruz. Puan olarak ilk yarıyı rakiplerimizin gerisinde bitirdik, ama ikinci yarıya iyi başlarsak her şey bizim için olumlu gelişir. İlk maçtan itibaren iyi sonuçlar almaya başlarsak, hedefimize daha emin adımlarla ilerleriz" diye konuştu.
"İLK YARI GOL ATAMAYAN TAKIM ARKADAŞLARIM İKİNCİ YARI PATLAMA YAPACAK"
Tecrübeli oyuncu, ilk yarıda gol yollarında çok fazla etkili olamayan takım arkadaşlarının ikinci yarı patlama yapacağına inandığını ifade ederek, "Forvet oyuncularımız ikinci yarı bir patlama yapacaklardır. Onların sezonun ilk yarısında çok fazla gol atamamaları ikinci yarıda aynı şekilde olacak anlamına gelmez. Bu durum böyle gitmeyecektir" şeklinde konuştu.
http://www.arenafutbol.org

Toraman yuvada kalmak istiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Santos'ta kalmak istiyor..
» Anelka kalmak istiyor
» Sergio kalmak istiyor..
» Selçuk İnan kalmak istiyor
» Toraman patladı!