ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Bana rakam yazmak yakışmaz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Bana rakam yazmak yakışmaz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Bana rakam yazmak yakışmaz"

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Bana rakam yazmak yakışmaz" I231076_gsli

"Bana rakam yazmak yakışmaz" Empty
MesajKonu: "Bana rakam yazmak yakışmaz"   "Bana rakam yazmak yakışmaz" EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 1:16 am

"Bana rakam yazmak yakışmaz" Arda-turan-kaptan-ic1

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, kulübün divan kurulu toplantısında, üyelere çok özel bir açıklamada bulundu. Polat, Arda Turan’la aralarında geçen diyaloğu Galatasaraylılarla paylaştı.

Geride kalan aylarda Arda’yı ofisine çağırdığını ve Arda’nın da çağrısına karşılık verdiğini söyleyen Polat, daha sonra yaşanan diyaloğu şöyle anlattı:
“Kendisine boş bir mukavele ve düşünmesi için 10 dakika süre verdim. ‘Düşün, taşın, istediğin rakamı yaz imzala, getir’ dedim. Arda 10 dakika sonra boş mukaveleyle yanıma geri geldi ve ‘Galatasaray kaptanına rakam yazmak yakışmaz. Siz ne uygun görürseniz onu yazarsınız’ dedi ve mukaveleyi imzaladı.”
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Alex bana çok şey kazandırdı!"
» Carlos: "Bana, sıradan oyuncu muamalesi yaptılar"
» Kazım: "Bana artık Türkiye demeyin"
» Ferrara: "Juventus bana güveniyor"
» Tello: "Bana nasip oldu"