ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
'Quaresma’yı bırakmayız!' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
'Quaresma’yı bırakmayız!' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Quaresma’yı bırakmayız!'

2 posters
YazarMesaj
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Rep : 0
'Quaresma’yı bırakmayız!' I231076_gsli

'Quaresma’yı bırakmayız!' Empty
MesajKonu: 'Quaresma’yı bırakmayız!'   'Quaresma’yı bırakmayız!' EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 1:20 am

'Quaresma’yı bırakmayız!' Quaresmayibirakmayiz815

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada Manchestar United’in gündemine geldiğinden bahsedilen Quaresma’ya daha pek çok teklifin geleceğini; ancak yıldız futbolcuyu bırakmaya niyetlerinin olmadığını belirterek “Türk futbolunda ekonomik ve imaj değeri yükseltmek açısından Quaresma’nın ne kadar doğr bir transfer olduğunu gördük.

Beşiktaş, kaybolmuş bir futbolcuyu, fazla olmayan bir maliyetle bünyesine katarak onu tekrar dünya futboluna hediye etti. Tabii ki ona bir çok teklif gelecek. Umarım bütün sezon Quaresma, bütün sezon boyunca aynı performansını gösterir. Çok büyük rakamlarla Beşiktaş’tan gidebilir; ama Quaresma’yı bırakmaya niyetimiz yok” dedi.

NECİP BANKO OYNAYACAK

Necip Uysal’ın takımın değişmezi olacağını söyleyen Vardar, “Aurelio’nun gelişiyle Necip’in oynama olasılığının azaldığından bahsediliyor; ama bu takıma Aurelio da lazım Necip de… Üç kulvarda yoğun bir sezon geçireceğiz. Guti, Aurelio, Necip, Ernst birlikte bu yoğun trafikte birlikte oynayacaktır; ama ben banko Necip diyorum. Necip bu takımın olmazsa olmazı, mutlaka olmalı” şeklinde konuştu.

FATİH TEKKE ÇOK DOĞRU TRANSFER

Fatih Tekke konusuna da değinen Sinan Vardar, “Fatih, Süper Lig’de gol kralı olmuş. Kendisini Rusya’da ispatlamış bir oyuncu. Zaten onun tipinde bir santrafora ihtiyacımız vardı. Bir sakatlığı vardı, ama Mete Düren’le görüştüm önemli olmadığını söyledi. Fatih Tekke, Beşiktaş’a çok faydalı olacak. Fatih’in transferinden Suchster’in haberi olmadığı iddiası doğru değil. Zaten kendisini ısrarla bir santrafor istiyordu. Son dakika transferi oldu, bir sürpriz oldu; ama doğru bir transfer” dedi.

ARTIK TOP SCHUSTER’DE…

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Vardar, son olarak, mükemmel bir kadro kurduklarını belirterek., “Artık top Schuster’de biz yapabileceğimizin en iyisini yaptık. Suhuster’e karışan görüşen yok. Top onda. Takımı iyi motive ettiğine inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Radyospor.com
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
'Quaresma’yı bırakmayız!' I325049_goztepeli

'Quaresma’yı bırakmayız!' Empty
MesajKonu: Geri: 'Quaresma’yı bırakmayız!'   'Quaresma’yı bırakmayız!' EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 1:24 am

Dabiki birakmazlar ne kadar ugrastilar Quaresma yi almk icin. 'Quaresma’yı bırakmayız!' 8784

'Quaresma’yı bırakmayız!'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quaresma 1 ay yok!!
» Quaresma darbesi
» Quaresma'dan iyi haber
» Quaresma gerçekleri!
» Portekiz Quaresma'yı konuşuyor!