ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Quaresma 1 ay yok!! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Quaresma 1 ay yok!! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quaresma 1 ay yok!!

3 posters
YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Quaresma 1 ay yok!! I325049_goztepeli

Quaresma 1 ay yok!! Empty
MesajKonu: Quaresma 1 ay yok!!   Quaresma 1 ay yok!! EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 5:08 pm

Korkulan oldu... Q7 1 ay yok
Rapid Wien maçında sakatlanan Beşiktaş'ın yıldızı Quaresma'nın, sağ arka adalesinde yırtık oluştu. Sahalardan 1 ay uzak kalacak Portekizli futbolcu, bu süre içerisinde 8 kritik maçta forma giyemeyecek!

Quaresma 1 ay yok!! Fft1mm1199854

UEFA Avrupa Ligi’nde Beşiktaş’ın deplasmanda Rapid Wien’i 2-1 mağlup ettiği maçta sakatlanan Ricardo Quaresma’nın 4 hafta sahalardan uzak kalacağı kesinleşti. Dün MR’a giren Portekizli oyuncunun sağ arka adalesinde yırtık oluştuğu ve bu süre içerisinde milli takım, lig ve kupa dahil olmak üzere 8 karşılaşmada forma giyemeyeceği öğrenildi. Trabzon maçının yanı sıra uzun bir aranın ardından Portekiz’in kadrosuna da çağrılan Q7, sakatlığı sebebiyle 8 Ekim’deki Danimarka ve 4 gün sonra İzlanda ile yapılacak maçlarda oynamayacak. Siyah-Beyazlılar’ın sağlık heyetinin tekrar sahalara dönmesi için büyük çaba sarf ettiği yıldız oyuncu, eski takımı Porto’ya karşı 21 Ekim’deki mücadelede de boy gösteremeyecek. Q7’nin 4 Kasım’da Porto ile deplasmanda yapılacak maça yetişmesi bekleniyor.

‘Arkadaşlarım söz verdi’
Sakatlığına takım arkadaşları kadar kendisi de çok üzülen Quaresma, “Çok kötü bir sakatlık geçirdim. Ani hamle yapınca, ayağımı ters bastım ve adalemden sanki küçük bir dalın kırılması gibi bir ses geldi. Zaten o an kötü bir şey olduğunu anladım. Takım arkadaşlarım karşılaşmanın ardından yanıma gelip, ‘Trabzon maçını senin için kazanacağız’ dediler. Ben olmadan Rapid’i yendiler, şimdi ise sıra Trabzon’a geldi” dedi.

Quaresma’nın kaçıracağı maçlar:

3 Ekim: Trabzonspor-Beşiktaş
8 Ekim: Portekiz-Danimarka
12 Ekim: İzlanda-Portekiz
17 Ekim: Beşiktaş-Manisa
21 Ekim: Beşiktaş-Porto
24 Ekim: Kayserispor-Beşiktaş
26 Ekim: Beşiktaş-Mersin İ.Y.
31 Ekim: Beşiktaş-Sivasspor

fanatik
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Quaresma 1 ay yok!! I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Quaresma 1 ay yok!!   Quaresma 1 ay yok!! EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 5:40 pm

Beşiktaş'ı zor günler bekliyor
Holosko'nun çok özverili oynaması gerekiyor
http://arenafutbol.org
BasGitarist39
Moderatör
BasGitarist39

Favori Oyuncu : Bobo,Q7,Guti,Gökhan Gönül
Rep : 0
Yer : Pınarhisar/Kırklareli - Edirne
Quaresma 1 ay yok!! I231075_bjkli

MesajKonu: Geri: Quaresma 1 ay yok!!   Quaresma 1 ay yok!! EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 5:13 pm

Holosko'nun şuana kadar ben özveriyle oynadığını hiç görmedim malesef.Q7'nin açıklamalarına göre Porto maçında oynamak istiyormuş.O maça yetişemese de Kayseri deplasmanında oynar diye düşünüyor ve umuyorum..

Quaresma 1 ay yok!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quaresma Çılgınlığı !
» Quaresma yetmedi!
» 'Quaresma’yı bırakmayız!'
» Quaresma darbesi
» Quaresma'dan iyi haber