ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Anelka kalmak istiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Anelka kalmak istiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anelka kalmak istiyor

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Anelka kalmak istiyor I231076_gsli

Anelka kalmak istiyor Empty
MesajKonu: Anelka kalmak istiyor   Anelka kalmak istiyor EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 3:29 pm

Chelsea'nin Fransız yıldızı Nicolas Anelka, İngiliz kulübü ile olan sözleşmesini uzatmak istediğini söyledi.
Anelka kalmak istiyor Anelka3984986
Fransız futbolcu Şampiyonlar Ligi'nde salı günü oynanan karşılaşmada Chelsea'nin Spartak Moskova'yı 2-0 yendiği maçta Chelsea kariyerindeki 50. golüne imza atarken, yıldız oyuncunun kariyerinin en iyi performansını sergilediği yorumları yapıldı.

31 yaşındaki oyuncu Stamford Bridge kalmaktan dolayı mutlu olduğunu söylerken, "İlk defa bir kulüp için bu kadar gol attım ama burası aynı zamanda 2.5 yıl kaldığım tek takım. Bu Chelsea'de mutlu olduğumu gösterir. Buraya ilk geldiğimde büyük bir kulübe geldiğimi biliyordum ve burada kalabildiğim kadar uzun kalmak süre kalmak istiyorum"

"İleride ne olacak bilmiyorum. Sözleşmemde bu sezondan sonra bir yıl daha var. Ne olacağını göreceğiz. Burada çok mutluyum ve ilerleyen yıllar için sözleşme imzalamaktan dolayı mutluluk duyarım." ifadelerini kullandı.

Sporx.com dış haberler

Anelka kalmak istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Santos'ta kalmak istiyor..
» Sergio kalmak istiyor..
» Selçuk İnan kalmak istiyor
» Dos Santos Tottenham'da kalmak istiyor
» Mexes, Roma'da kalmak istiyor