ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha...

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... I231073_fbli

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... Empty
MesajKonu: İbrahim Toraman ile 3 yıl daha...   İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 4:47 pm

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha... 5543_B_ibrahimtoraman027
Beşiktaş'ta İbrahim Toraman ile yönetim arasındaki görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan milli futbolcu kendisine yapılan 2+1 yıllık anlaşmaya "Tamam" dedi. Beşiktaş adına görüşmeleri yöneten Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, İbrahim Toraman ile bir süredir yaptığı pazarlıkları mutlu şekilde noktaladı. Toraman'a bir yıl için 1 milyon 350 bin euro verileceği öğrenildi. Resmi açıklamanın yılbaşı sonrası yapılacağı öğrenildi.

BOBO BİLDİRİLDİ
Konuyla ilgili olarak İbrahim, "Benim Beşiktaş ile gönül bağım var. Orta bir noktada uzlaşacağımıza hep inandım" diye konuştu. Bu arada siyah beyazlı yönetim Hakan Arıkan ile de önümüzdeki günlerde masaya oturacak. El bileğinden ikinci kez ameliyat olan Hakan Arıkan'a da 3 yıllık anlaşma önerilecek. Öte yandan Bobo'nun uzatılan sözleşmesi (opsiyonlu) federasyona bildirildi.

26.12.2009
Kaynak : Sabah
http://www.arenafutbol.org

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Toraman patladı!
» Toraman'dan Hilbert yorumu!
» Toraman yuvada kalmak istiyor!
» Toraman şampiyonluğun şifresini verdi..
» Toraman iki hafta dinlendirelecek