ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Lincoln'ü geri çağırırdım" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Lincoln'ü geri çağırırdım" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Lincoln'ü geri çağırırdım"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Lincoln'ü geri çağırırdım" I231073_fbli

"Lincoln'ü geri çağırırdım" Empty
MesajKonu: "Lincoln'ü geri çağırırdım"   "Lincoln'ü geri çağırırdım" EmptySalı Ocak 05, 2010 11:22 pm

"Lincoln'ü geri çağırırdım" 1269_B_skibbe025

Bir dönem Galatasaray'da da görev yapan Eintracht Frankfurt Teknik Direktörü Micheal Skibbe, "Lincoln, benim dönemimde bir problem yaratmadı. Lincoln çok iyi bir oyuncu. Ben olsam geri çağırırdım" dedi.
Galatasaray'da bir dönem teknik direktörlük yapan Micheal Skibbe, devre arası kampı için teknik direktörlüğünü yaptığı Eintract Frankfurt takımı ile Belek turizm merkezinde bulunan Sueno Hotel'de kamp yapıyor.
Teknik direktör Skibbe, "Galatasaray'da çalışmak benim için büyük bir şerefti. Görev yaptığım sürece Galatasaray futbol takımına ofansif futbol oynatmaya çalıştım. Herşeyin en iyisini yapmak için uğraştım fakat nedense kısa bir dönemde görevimden alındım. Henüz bunu anlayamadım. Sezon sonuna kadar kalsaydım başarılı olurdum ve Galatasaray'ı mutlak şampiyon yapardım" dedi.
Galatasaray'ı takip ettiğini ve iyi sonuçlar aldığını kaydeden Skibbe, "Özellikle Avrupa maçlarında çok iyi gidiyor. İnşallah başarılı olurlar. Lincoln, benim dönemimde bir problem yaratmadı. Lincoln çok iyi bir oyuncu, hatta sezon öncesi takımıma transfer etmek için görüşmeler yaptık. Fakat parasal konuda anlaşamadığımız için transferimiz gerçekleşmedi. Galatasaray kulübünün yerinde ben olsam Lincoln'ü geriye çağırıp tekrar futbol oynamasını sağlarım. İleridetekrar Türkiye'de çalışmak isterim. Bir gün yine Galatasaray kulübünde çalışacağımdan eminim" diye konuştu.
"Daum'lu Fenerbahçe mi?, Rijkaard'lı Galatasaray mı şampiyon olur" sorusuna ise teknik direktör Skibbe, "Daum'un Türkiye tecrübesi daha fazla fakat benim gönlümde Galatasaray'ın şampiyonluğu yatıyor. Çünkü Galatasaray'daki sevgiyi ve dostluğu hiçbir zaman unutamam. Rijkaard, Galatasaray için iyi bir hoca. İnşallah Avrupa kupalarında da başarılı olurlar" şeklinde yanıtladı.

05.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

"Lincoln'ü geri çağırırdım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tevez: "Eski günlerime geri döndüm"
» "Eski Necati geri geliyor.."
» "Ligden düşersek geri gelemeyiz"
» Adebayor: "Geri dönüyoruz"
» "Lincoln geri dönsün"