ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Ligden düşersek geri gelemeyiz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Ligden düşersek geri gelemeyiz" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ligden düşersek geri gelemeyiz"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Ligden düşersek geri gelemeyiz" I231073_fbli

"Ligden düşersek geri gelemeyiz" Empty
MesajKonu: "Ligden düşersek geri gelemeyiz"   "Ligden düşersek geri gelemeyiz" EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 11:55 pm

"Ligden düşersek geri gelemeyiz" 986_B_logo001

Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Denizlispor'un ligden düşmesi halinde, bir daha geri dönmesinin zor olacağını ifade ederek, ''Ligden düşmemesi lazım, öncelikle yapılması gereken budur'' dedi. Erkmen, Valilik makamında, İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Halil Pekdemir ile Denizli Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında düzenlenen ''Çocuk Evi Teslim Protokolü'' töreni sonrasında, Denizli gündemindeki konularla ilgili açıklamada bulundu.
Denizlispor'un durumuna çok üzüldüğünü ve ligde kalması için ne gerekiyorsa katkı yapmaya çalıştığını belirten Erkmen, Denizli halkının da takıma ciddi anlamda sahip çıkması, kulüple halkın kenetlenerek, bir bütün halinde heyecan oluşturması gerektiğini kaydetti. Denizlispor'a maddi kaynak sağlanması için yaklaşık 6 ay önce bir yardım kampanyası başlattıklarını ve bunu tüm Denizli halkına ilan ettiklerini ifade eden, Erkmen, buna ciddi bir desteğin gelmemesine üzüldüğünü dile getirerek, şöyle dedi: ''Kampanyada 9 bin 500 TL para toplandı. Bunun 2 bin TL'sini Valilik olarak biz yatırdık, 2 bin TL belediye, 2 bin TL Denizli Ticaret Odası, 2 bin TL de Denizli Ticaret Borsası yatırdı. Halktan ve iş adamlarımızdan çok cüzi bir katkı oldu. Maçlarda, şeref tribününde birçok kişi maç izliyor. Aslında, Denizlispor'a katkı sağlamayanın şeref tribününde de olmaması lazım. Benim maaşımdan her ay belirli bir miktar para bu kampanyaya aktarılıyor. Herkesin bu bilinçte olması lazım. Takım, ligden düşerse bir daha zor geri gelir. O nedenle, ligden düşmemesi lazım.''
-PEKDEMİR: ''TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞİMLERİ TAKIMI BURAYA GETİRDİ''-
Aynı zamanda Denizlispor Asbaşkanı olan İGM Başkanı Halil Pekdemir de, sezon başından bugüne kadar yapılan üç teknik direktör değişimin takımı bu noktaya getirdiğini iddia etti.
''Gelinen nokta itibariyle, artık ligde kalır mıyız, kalamaz mıyız, bunu bilemiyoruz'' diyen Pekdemir, takımın ekonomik sorunlar da yaşadığına söyledi. Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Durumumuz çok iyi değil. Üç yıl önceki yapılanmada, Denizlispor'un bütçesi de göz önüne alınarak, genç oyuncular almak suretiyle başarıyı yakalamak, o genç oyunculardan bir iki yetenekli oyuncuyu satarak takımın borcunu azaltmak, ligde varlığımızı devam ettirme şeklinde bir düşünceden yola çıkılmıştı. Ancak, geçen yıl ligi bitirirken alt sıralardaydık. Bu sene çok farklı olacak, diye düşünüyorduk. Geçen yılki oyuncularımıza birkaç takviye yaparak lige başladık. Bazı talihsizlikler yaşadık. İlk üç maçın ardından sezona başlayan teknik direktör gönderildi. Ardından ikinci teknik direktör geldi. O da kendiliğinden gitti. Şimdi üçüncü teknik direktör ile çalışıyoruz. Hoca, değişimleri bu duruma gelmemizde önemli bir etken. Sezona bir hoca ile başlanıp oyuncularımız ve oyun sistemini ona göre oluşturarak devam etseydik, bugün daha iyi olurduk. 7 değil, belki 17 puanımız olurdu. Ben şu andaki durumumuzu biraz da buna yoruyorum.''
Halil Pekdemir, Denizli halkının Denizlispor'u sevdiğini bildiğini ancak, bunu icraatta göremediklerini savunarak, ''Takımın 402 kayıtlı üyesi var. Ayda 20 TL üye aidat bedelleri var. Yıllık 240 TL aidatı, 40-50 üyeden alabildik. Denizlispor'u seviyoruz, ama bunu katkı ile ispat etmemiz lazım'' diye konuştu.
Pekdemir, bir gazetecinin, ''Takıma yeni bir heyecan gelmesi için, yönetim, genel kurul yapmayı düşünüyor mu?'' şeklindeki sorusuna şu cevabı verdi: ''En son, yönetim kurulu toplantısını 3 hafta önce yaptık. Üç haftadan bu tarafa kendi aramızda yönetici arkadaşlarla da konuşuyoruz. Genel Kurul yapılsın diye bir konu olmadı. Fakat olmalı mı böyle bir şey? Denizlimiz'e faydası olacaksa, ben şahsen hiç de itiraz etmem. Biz görev alırız ya da almayız, ayrı bir konu. Denizlispor'un ligde kalmasında katkı sağlayacaksa, böyle bir şeye ben 'hayır' demem. Fakat gündemimizde şu an böyle bir şey yok.''

06.01.2010
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

"Ligden düşersek geri gelemeyiz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Lincoln'ü geri çağırırdım"
» "Eski Necati geri geliyor.."
» Adebayor: "Geri dönüyoruz"
» "Lincoln geri dönsün"
» "Beckham geri dönecek"