ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı

YazarMesaj
Futbolizyon
No-Post !
Futbolizyon

Favori Oyuncu : Lionel Messi,Arda Turan,Iniesta
Rep : 113
Yer : İzmir
R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı I231076_gsli

R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı Empty
MesajKonu: R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı   R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı EmptyPtsi Ocak 18, 2010 7:19 pm

Carlos: Fener`in Çapı Bu Kadar

R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı RobertoCarlos171209_B1Sao Paulo-
Brezilyalı yıldız eleştirilerini devam etti, "Fenerbahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım" dedi.

Fenerbahçe’yle olan sözleşmesi bitmeden Corinthians’a gitme kararı alan Roberto Carlos, Brezilya’da verdiği yeni bir röportajda sarı-lacivertli kulübe eleştirilerini sürdürmeye devam etti.

estadao.com.br adlı internet sitesine konuşan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu röportajında, “Neden Fenerbahçe’deki kontratımı bitirmedim? Çünkü kulüp benim düşündüğüm kadar iyi organize değildi. Günlerce ödeme yapılmıyordu. Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam edemezdim” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de oynadığı dönem boyunca görevini başarıyla yerine getirdiğini belirten Carlos, “Bazıları aksini söyleyebilir, ama orada iyiydim. Geçtiğimiz iki yıl süresince sahada olan bir futbolcuydum. Her zaman yüksek bir seviyedeydim” diye konuştu.

Fenerbahçe’de yaşadığı “hayal kırıklığının” ardından Brezilya’ya dönmeyi düşündüğünü belirten deneyimli savunmacı, Santos ve Palmeiras’a da gitme fırsatının olduğunu vurguladı.

Kaynak: Milliyet
http://www.arenafutbol.org

R. Carlos'tan Fener'e Eleştiri Bombardımanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sağlam'dan hakemlere eleştiri!
» Skibbe'den Cimbom'a ağır eleştiri
» Denktaş'tan Ban Ki Moon'un ziyaretine eleştiri
» İsrailli siyaset bilimciden Erdoğan'a eleştiri