ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Youla'dan 2.5 yıllık imza Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Youla'dan 2.5 yıllık imza Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Youla'dan 2.5 yıllık imza

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Youla'dan 2.5 yıllık imza I231073_fbli

Youla'dan 2.5 yıllık imza Empty
MesajKonu: Youla'dan 2.5 yıllık imza   Youla'dan 2.5 yıllık imza EmptyPerş. Ocak 21, 2010 2:32 am

Youla'dan 2.5 yıllık imza 8116_B_youla001

Denizlispor, Eskişehirspor'un kadro dışı bıraktığı Youla ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.
Kulüp binasındaki imza töreninde konuşan Denizlispor Asbaşkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, 2,5 yıllığına anlaştıkları Gineli Souleymane Youla'nın takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi.
Takıma transfer yapmaya devam ettiklerini belirten Kıbrıslıoğlu,şunları kaydetti:
''Youla'nın önemli bir futbolcu olduğunu hepimiz biliyoruz. Takımımızdaki eksik noktalara transferler yapacağımızı daha önce açıkladık. Nokta transferlerle takımımızı daha da güçlendiriyoruz. Bu kapsamda, Youla ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Denizlispor'a ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Eksik gördüğümüz noktalara transfer yapmaya devam edeceğiz. Biz Youla'nın futbolunu biliyoruz. Denizlispor'da Youla'nın herhangi bir sıkıntısı olmayacağına inanıyorum. Bu atmosferde iyi bir performans sağlayacaktır.''
Youla da, Türkiye'de birçok teknik direktör ile çalıştığını, hiçbirisi ile sorun yaşamadığını savundu.
Youla, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Geçmiş, geçmişte kalmıştır. Kendimi tamamen Denizlispor'a konsantre edeceğim. Fenerbahçe maçı ile başlamak isterim. Eskişehirspor'da kadro dışı bırakıldıktan sonra, kendi başıma idmanlar yapıyordum. Denizlispor'un da puana ihtiyacı var. Kendimi hazır hissediyorum. Hakan Kutlu hoca ile de konuşacağım. Kararı kendisi verir ama, ben oynamak istiyorum'' Konuşmaların ardından, Kıbrıslıoğlu ve Youla sözleşmeyi imzaladı. İmza töreninde Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri Turgay Mersin ve Genel Menajer Özhan Çetin de hazır bulundu.

Turgay Mersin, yaptığı açıklamada, Youla'ya karşılık Eskişehirspor'a Caner Celep ile 100 bin dolar verdiklerini ifade etti.
Youla'dan 2.5 yıllık imza 201264006919

20.01.2010
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

Youla'dan 2.5 yıllık imza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adriano'dan 3 yıllık imza!
» Shawky'den 1.5 yıllık imza!
» Hasan Ali'den 2.5 yıllık imza
» Holosko'dan 3.5 yıllık imza!