ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Adriano'dan 3 yıllık imza! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Adriano'dan 3 yıllık imza! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adriano'dan 3 yıllık imza!

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Adriano'dan 3 yıllık imza! I231076_gsli

Adriano'dan 3 yıllık imza! Empty
MesajKonu: Adriano'dan 3 yıllık imza!   Adriano'dan 3 yıllık imza! EmptyÇarş. Haz. 09, 2010 4:31 pm

Serie A'yı geçen sezon FC Inter'in ardından ikinci sırada tamamlayan ve gelecek sezon şampiyonluğu hedefleyen AS Roma, Brezilyalı yıldız golcü Adriano'ya resmi imzayı attırarak, sezonun ikinci transferini gerçekleştirdi.

AS Roma'nın eski FC Interli futbolcu Adriano ile seneliği 5 milyon avro olmak koşuluyla 3 yıllık anlaşma yaptığı bildirildi.

İmza töreninin ardından duygularını ifade eden Adriano, ''Bu formayı giyeceğim için çok mutluyum. Umarım her şey yolunda gider. Buradayım çünkü ne yapabileceğimi göstermek istiyorum. Söz vermek hoşuma gitmiyor, ama sahada ne yapmam gerektiğinin farkındayım. Size her şey yolunda gidecek diyorum'' dedi.

Adriano'nun ardından konuşan AS Roma Başkanı Rosella Sensi de ''Bu anlaşmadan dolayı ben de çok mutluyum. Taraftarımız sürekli beni arıyor. Hepsine teşekkür etmek durumundayım. Umuyoruz ki, bundan sonra her şey daha güzel olacak'' ifadelerini kullandı.

Dün sabah sağlık kontrolünden geçirilen Brezilyalı golcünün yarın TSİ 18.00'de Roma'daki Flaminio Stadı'nda taraftarlarla buluşacağı duyuruldu.

Adriano'dan 3 yıllık imza!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shawky'den 1.5 yıllık imza!
» 30 yıllık gelenek: 2-1
» 5 Yıllık İmzaladı, 5 Hafta Yok!
» Youla'dan 2.5 yıllık imza
» Musa Çağıran dan 3 yıllık imza