ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Holosko: "Hedefim Afrika" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Holosko: "Hedefim Afrika" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Holosko: "Hedefim Afrika"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Holosko: "Hedefim Afrika" I231073_fbli

Holosko: "Hedefim Afrika" Empty
MesajKonu: Holosko: "Hedefim Afrika"   Holosko: "Hedefim Afrika" EmptyPtsi Ocak 25, 2010 9:29 pm

Holosko: "Hedefim Afrika" 224_B_holosko021

Beşiktaş’ın Dünya Kupası öncesinde sözleşmesini uzattığı Slovak oyuncusu Filip Holosko, gelecekten çok umutlu olduğunu dile getirerek, “Hedefim Afrika” diyerek rotasını belirledi.
Ülkesi Slovakya’nın, Dünya Kupası’ndaki kadrosuna girebilmek için elinden geleni yapacağını söyleyen Holosko, “Güney Afrika’daki turnuvaya katılmam için benim öncelikle Beşiktaş’ta sürekli forma giymem lazım. Bunun için de başarılı bir futbol ortaya koymalıyım. Beşiktaş başarılı oldukça sadece ben değil, milli formayı giyen diğer arkadaşlarım da ulusal takımlarında oynayabilecekler” dedi.
Taraftardan destek istedi
Ligin ilk yarısında kötü bir performans sergilediklerini kabul eden siyah-beyazlı futbolcu, “Takım olarak bize yakışmayacak sonuçlar aldık. Geçen sene de ligin ikinci yarısına bu seneki tabloyla başlamıştık. Biz yine başarılı olacağız. Yeter ki taraftar ve camia bizden desteğini çekmesin” diye konuştu.
Şampiyonlar Ligi’nde deplasmandaki CSKA Moskova maçındaki talihsiz sakatlığın hem kendisini, hem de takımını olumsuz etkilediğini dile getiren Holosko, sözlerini şöyle sürdürdü:
“İngiltere’deki Manchester United maçının yanı sıra İstanbul’daki Wolfsburg ve CSKA Moskova karşısında forma giymeyi çok isterdim. Belki oynasaydım gol de atabilirdim. Ama futbolda keşke yok. Artık lige bakıyoruz. Seneye yine Devler Ligi’ne direkt katılmak için şampiyon olmalıyız. Bu sene yeni arkadaşlarımız aramıza katıldı. Hepsinin de kalitesi belli. Bu kadro hem kısa hem de uzun dönemde başarılara imza atar.”
İyi bir aile babası olmaya çalıştığını söyleyen Holosko, “Eşim ve kızım ile çok mutlu günler geçiriyorum. Evdeki mutluluğumu işime de taşımaya çalışıyorum. Umarım bu sezon evdeki gibi iş hayatımda da mutlu günler yaşarım” açıklamasını yaptı.

25.01.2010
Kaynak : Milliyet
http://www.arenafutbol.org

Holosko: "Hedefim Afrika"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Hedefim efsane olmak"
» Sercan: "Hedefim Avrupa"
» Holosko: "Dünya Kupası'nı bekliyorum"
» Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim"
» Holosko'dan 3.5 yıllık imza!