ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim" I231073_fbli

Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim" Empty
MesajKonu: Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim"   Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim" EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 12:00 am

Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim" 2294_B_holosko021

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde 30 Eylül tarihinde oynadığı CSKA Moskova maçında sol ayak bileğinden sakatlanan ve o tarihten itibaren formasında uzak kalan Filip Holosko, artık hazır olduğunu söyledi. Sakatlığının tamamen geçtiğini söyleyen Holosko, yeniden formasına kavuşacağı için mutlu olduğunu belirtti.
Slovak futbolcu şöyle konuştu:
"Sakatlığım tamamen düzeldi. Takım arkadaşları ile birlikte antrenmanlara çıkabiliyorum. Sadece performansım yüzde yüz değil. Ancak lig maçlarına kadar yeniden sahalara dönmek istiyorum."
"BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTİYORUM. ÇÜNKÜ BURADA ÇOK MUTLUYUM"
Holosko sezon sonu Beşiktaş ile mukavelesi biteceği için menajerinin Siyah Beyazlı kulübün yöneticileri ile görüştüğünü söylerken, Beşiktaş'ta kalmak istediğini belirtti.
Holosko, "Menajerim yönetim kurulu üyelerimiz ile görüşüyor. Yeni sözleşme için imza aşamasına henüz gelmedik. Ben Beşiktaş'ta çok mutluyum, huzurluyum ve takımımı çok seviyorum. Buradan gitmem için en ufak bir sebep yok. Yönetim ve menajerim anlaştığı takdirde imzayı atacağım" şeklinde konuştu.
"DÜNYA KUPASINDA OYNADIKTAM SONRA AVRUPA'NIN BÜYÜK BİR KULÜBÜNDEN TEKLİF ALIRSAM GİDEBİLİRİM"
2010 Dünya Kupası'nda forma giymek istediğini vurgulayan Holosko, eğer turnuvada oynarsa ve kupanın ardından büyük bir Avrupa kulübünden teklif alırsa, bu teklifi değerlendirebileceğini söyledi.
Başarılı futbolcu şöyle konuştu:
"Önce Beşiktaş'ta kendime bir yer edinmeliyim. İlk olarak Beşiktaş'ta oynayabilmem lazım. Daha sonra milli takıma çağrılmak için teklif bekleyeceğim. Önümüzdeki altı ayda iyi bir performans ortaya koyup, yeni bir sakatlık yaşamadan Dünya Kupası'nda oynamak istiyorum. Dünya Kupası'nda iyi oynarsam ve daha sonra büyük bir takımdan teklif alırsam gidebilirim ama daha bu konuları konuşmak için çok erken".
Slovak futbolcu son dönemde hiçbir kulüpten teklif almadığını da sözlerine ekleyerek, "Ben son dönemde İngiltere'deki takımlar dahil olmak üzere hiçbir kulüpten teklif almadım. Zaten son üç aydır sakatım ve bu sürede teklif gelmesi imkansız" dedi.

08.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Holosko: "Avrupa'ya gidebilirim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Engin Atsür: "Avrupa'ya da gidebilirim"
» Holosko: "Dünya Kupası'nı bekliyorum"
» Holosko: "Hedefim Afrika"
» Nonda: Fransa'ya Gidebilirim
» Holosko Face