ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Puanlar gidiyor.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Puanlar gidiyor.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Puanlar gidiyor..

YazarMesaj
Hermes
Yedek Oyuncu
Hermes

Favori Oyuncu : Alex , Messi, Huntelaar,Pato
Rep : 203
Yer : İstanbul
Puanlar gidiyor.. I231073_fbli

Puanlar gidiyor.. Empty
MesajKonu: Puanlar gidiyor..   Puanlar gidiyor.. EmptyPerş. Şub. 18, 2010 2:14 am

Bursa'daki travmadan sonra F.Bahçe'nin Manisa'da iyi top oynayacağını düşünüyordum. Ayrıca elbette Daum'un çıkartacağı 11'de Bursa'da çıkardığı yedeklerden kurulu değil, elindeki normal 11'i çıkartacağını düşündüm. Aslında düşündüklerim oldu. F.Bahçe iyi bir 11'le ve iyi bir futbolla Manisa'daydı. Skor belki 2-2 olabilir fark etmez. Maça baktığımızda F.Bahçelilerin kazanma hırsını, gole uzanma hırsını ve oyunu asla bırakmama hırsını görebilirdiniz. İlk 45'te atılan golden başka kaçan bir sürü gol varken kalene ilk gelen topla golü görüyorsun ve skor 1-1'e geliyor. Bu aslında oyuncular için kolay iş değildir. Manisa'nın ilk defa kaleye geldiği topun gol olması takımın moralini bozmuş olabilir ama o takımın önünde koskoca bir 45 dakika vardı. F.Bahçe bu ikinci 45'i iyi kullanamadı. Daum bence bu sene en iyi topunu oynamaya çalışan Topuz'u Gökhan Ünal'la değiştirdi. Belki kafasında haklıydı çünkü bir forvet daha alayım dedi ama değiştirdiği adam Topuz olmamalıydı.

Güiza'ya ihtiyaç var
Sürekli saldıran, gol arayan, disiplinli, topu ayağında tutan ve de pozisyon üreten F.Bahçe'yi sahada görmekten memnun oldum ama skor istendiği gibi olmadı, varsın olsun. Biz skor değil sahadaki görüntüleri yazıyoruz. F.Bahçeli oyuncular böyle oynasınlar, söyleyecek bir şeyimiz olmaz. Dün akşam Alex'i beğendim. Topuz'u beğendim. Ve şimdi herkesin aksine bir şey söyleyeceğim. (Bu propagandayı kim çıkardıysa ona da selam ediyorum). İnanıyorum ki Güiza olsaydı bu F.Bahçe'nin kesin galibiyetiyle biterdi. Çünkü Güiza gibi bir santrfora ihtiyaç vardı. Semih kaleye arkası dönük olarak oynayan iyi bir oyuncu ama kaleye önü dönük olan da Güiza. Kaçırdığı pozisyonlara hayıflananlar dün akşam girilemeyen pozisyonlara da hayıflanmışlardır. Neticede F.Bahçe 2 haftadır kazanması gereken maçlardan puan kayıplarıyla ayrılıyor ama dün akşamki F.Bahçe'de iyi bir Güiza'yla bu takımın hedefe ulaşacağına inananlardanım, arkamda kimseyi bulmasam da. Manisa'ya ve sevgili Reha arkadaşıma gelince... Onların oyununu da sakın yadsıdığımı zannetmesinler. O Manisa'yı güzel yerlere getirir.

Yazan: Selçuk Yula

Puanlar gidiyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Puanlar gidiyor
» Bolu'da Puanlar Paylaşıldı!
» İnönü'de Puanlar Paylaşıldı
» A.Sami Alkış: Kontenjan 3 puanlar başımıza dert açacak
» Cim Bom CAS'a gidiyor!