ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!

4 posters
YazarMesaj
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ
Gelecek Vaadeden
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ

Favori Oyuncu : ßimiyorum
Rep : 9
Yer : Russia-Moskow
YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! I231076_gsli

YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! Empty
MesajKonu: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPaz Mart 21, 2010 6:29 pm

Arkedaslar Hepimizin bildigi yilbasi sarkisi
olan bu sarki aslinda tersten okundugunda çok değişik bir ses teni ile
dünyamiza tehditler yağdirio gelin isterseniz siz bakin.ben çok
ürperdim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dinleyen arkadaslar cok ilginc degilmi, cok ürpertici.... yorum yazin....
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

Favori Oyuncu : Wayne Rooney Ji Sung Park
Rep : 85
Yer : Eskişehir
YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! I231076_gsli

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPaz Mart 21, 2010 8:15 pm

Yaw ne diyim ben sana ödüm patladı...Oturduğum yerden zıpladım valla YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 936923 YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 518323 Buarada yonkis.com da güzel bi siteymiş YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 973996
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ
Gelecek Vaadeden
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPaz Mart 21, 2010 11:10 pm

ozaman +rep Verebilirsin Hayir demem .. diyemem zaten Very Happy

Ben bildigime ragmen hala korkuyorum (:
zeynep
SuperStar
zeynep

Favori Oyuncu : Semih Şentürk
Rep : 75
Yer : sinop
YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! I231073_fbli

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPtsi Mart 22, 2010 12:41 am

çok komik bence ya gülmekten çatladım valla Very Happy Very Happy Very Happy ilk bşta görnce şaşırdım biraz çok komiğime gitti Very Happy Very Happy Very Happy
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ
Gelecek Vaadeden
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPtsi Mart 22, 2010 12:47 am

zeynep demiş ki:
çok komik bence ya gülmekten çatladım valla Very Happy Very Happy Very Happy ilk bşta görnce şaşırdım biraz çok komiğime gitti Very Happy Very Happy Very Happy

Korkmadinmi (:
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! I231073_fbli

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPtsi Mart 22, 2010 12:49 am

Daha önceden bildiğim icin korkmadım.İlk izledigimde cok konsantre oldugum icin hoplamıstım. YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 830528
http://www.arenafutbol.org
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

Favori Oyuncu : Wayne Rooney Ji Sung Park
Rep : 85
Yer : Eskişehir

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPtsi Mart 22, 2010 3:30 am

Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ demiş ki:
ozaman +rep Verebilirsin Hayir demem .. diyemem zaten Very Happy

Ben bildigime ragmen hala korkuyorum (:

Seni mi kırcam YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 930325 +2 rep verdim YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 518323
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ
Gelecek Vaadeden
Es'ilǝʞ ɐNɐıʇ♡ʇ

MesajKonu: Geri: YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!   YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! EmptyPtsi Mart 22, 2010 1:47 pm

Assassin™ demiş ki:
Daha önceden bildiğim icin korkmadım.İlk izledigimde cok konsantre oldugum icin hoplamıstım. YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!! 830528

seni beni gösen elimde mause onumde mntor ben Elimdeki mouseyi birakmiyom hala pcye bakiyorum .. mauseyi napcaksam hazirda bekliyodum Very Happy soksaydiim .

YilBaşi ŞArkisinin Tersten Okunusu .. Dünyanin sonunu anlatiyor !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dia, Fener'i anlatıyor!
» Tek Resim Acıyı Anlatıyor!+18
» Öyle bir kelime yazın ki düz ve ters okunuşu aynı olsun
» Üstteki üyenin nickini tersten yaz
» Es-Es sonunu getiremedi