ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Başbakan Bursa'da! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Başbakan Bursa'da! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başbakan Bursa'da!

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Başbakan Bursa'da! I231076_gsli

Başbakan Bursa'da! Empty
MesajKonu: Başbakan Bursa'da!   Başbakan Bursa'da! EmptyPtsi Haz. 07, 2010 12:07 am

Başbakan Bursa'da! 189_B_erdogan001

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'nde başarılı sonuçlar alacağına yürekten inandığını söyledi.

Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'ni ziyaret eden Başbakan Erdoğan, burada Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ve diğer yöneticiler ile teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolculardan Sercan Yıldırım ile görüştü.

Şampiyonluk kupasıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, Bursaspor'u canı gönülden kutladığını belirtti.

Bursaspor'un, Trabzonspor'dan sonra şampiyon olan ikinci Anadolu takımı olarak önemli bir başarıya imza attığını dile getiren Erdoğan, ''Ayrıca Bursaspor'un bu şampiyonluğu, ligdeki 18 takımın böyle bir fırsatının olduğunun ve şampiyon olabileceğinin ispatıdır'' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan, şunları kaydetti:

''Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'nde başarılı sonuçlar alacağı yürekten inanıyorum. Bursaspor ayrıca altyapıya da büyük önem veriyor.

Altyapıya yatırım yapan takımlar, her zaman kazanır. Bursaspor'u tekrar kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.''

Ziyarette Erdoğan'a, üzerinde ''İnandık Başardık'' yazılı yeşil-beyaz tişört ile torunları için küçük Bursaspor formaları hediye edildi.

Başbakan Erdoğan, kendisine verilen tişörtü alırken ''İnanmadan zaten başarı olmaz'' dedi.

Başbakan Bursa'da!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adnan Polat ile Başbakan görüştü
» TFF'den Başbakan'a ziyaret
» Başbakan'dan özel tebrik
» Başbakan'dan Bursa yorumu!
» Başbakan'dan referandum tahmini