ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Geçen sezondan çok farklıyız" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Geçen sezondan çok farklıyız" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Geçen sezondan çok farklıyız"

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Geçen sezondan çok farklıyız" I231076_gsli

"Geçen sezondan çok farklıyız" Empty
MesajKonu: "Geçen sezondan çok farklıyız"   "Geçen sezondan çok farklıyız" EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 8:34 pm

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özdemir, Denizlispor galibiyetiyle sezona iyi başlayan futbol takımlarının, mücadele gücünün geçen sezona göre daha iyi olduğunu, bunun da çok sevindirici olduğunu ifade etti.

Özdemir, Denizlispor maçıyla ilgili FB TV'ye yaptığı açıklamada, ''Bu sezon takımın havası geçen seneye hiç benzemiyor. Arkadaşlarımız, oyuncularımız, futbolcularımız maçın başından son dakikaya kadar mücadele ediyorlar. Bu çok sevindirici'' dedi. İlerleyen haftalarda takımın daha iyi olacağını kaydeden Özdemir, ''Tahmin ediyorum önümüzdeki haftalarda takım daha oturacak ve kondisyonunu bulacak. Bundan sonra her hafta düzelerek, daha iyi futbol oynayarak sezona daha hazır hale gelecek'' diye konuştu.
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Zor geçen maçı kazanmayı bildik"
» Bakan Çağlayan: İlk Converse ayakkabımı geçen ay aldım
» Murat Aksu: "Metin Keçeli'ye 'çakma aday' demedim"
» Recep Akdağ: "Osman Durmuş kamuoyundan özür dilemeli"
» Mustafa Sapmaz: "Necip Uysal, Beşiktaş'ın Lampard'ı olabilir!"