ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”

4 posters
YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” I231076_gsli

“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” Empty
MesajKonu: “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”   “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 6:40 am

“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” Newsmansetresim4zrobert

Brezilyalı yıldız, eleştirilerine devam etti, “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” dedi.

Fenerbahçe’yle olan sözleşmesi bitmeden Corinthians’a gitme kararı alan Roberto Carlos, Brezilya’da verdiği yeni bir röportajda sarı-lacivertli kulübe eleştirilerini sürdürmeye devam etti.

estadao.com.br adlı internet sitesine konuşan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu röportajında, “Neden Fenerbahçe’deki kontratımı bitirmedim? Çünkü kulüp benim düşündüğüm kadar iyi organize değildi. Günlerce ödeme yapılmıyordu. Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam edemezdim” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de oynadığı dönem boyunca görevini başarıyla yerine getirdiğini belirten Carlos, “Bazıları aksini söyleyebilir, ama orada iyiydim. Geçtiğimiz iki yıl süresince sahada olan bir futbolcuydum. Her zaman yüksek bir seviyedeydim” diye konuştu. Fenerbahçe’de yaşadığı “hayal kırıklığının” ardından Brezilya’ya dönmeyi düşündüğünü belirten deneyimli savunmacı, Santos ve Palmeiras’a da gitme fırsatının olduğunu vurguladı.

Kaynak: Milliyet
http://arenafutbol.org
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Rep : 0
Yer : Gebze|Kocaeli
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” I325052_kocaelili

“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” Empty
MesajKonu: Geri: “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”   “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 10:13 am

Fenerliler kızmasın adam doğru söylüyor ama bunca parasını yediğe kulübe karşı gittikten sonra bu kelimeleri sarf etmesi konusunda kesinlikle hatalı.
Dayrace16
Test Moderator
Dayrace16

Favori Oyuncu : David Villa,Volkan Şen
Yer : İstanbul
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” I325044_bursali

MesajKonu: Geri: “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”   “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 8:19 am

Böyle bir açıklama yaptığını düşünmüyorum,gelirken bunu bilmiyormuydu Carlos,eğer öyle konuşmuşsa da ayıp etmiş,adam 1 yılda dünyanın parasını kaldırdı =)
>>> HaGi <<<
Yedek Oyuncu
>>> HaGi <<<

Favori Oyuncu : george Hagi
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” I231076_gsli

MesajKonu: Geri: “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”   “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 9:06 am

Ya hata Carlos'ta değil ki hata yine Fener'de 35 yaşındaki adamı alınca dünya yıldızı aldık artık gol atmanıza imkan yok gibi konuşmalar olursa adam kendini bişi zanneder ve takımı böyle sözlerle kapak yapar.Yönetim istifa demesi gereken Fener taraftarı hala suskun yine de bizim için böylesi daha iyi. Wink
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Yer : Gebze|Kocaeli
“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” I325052_kocaelili

MesajKonu: Geri: “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”   “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 5:10 am

Dayrace16 demiş ki:
Böyle bir açıklama yaptığını düşünmüyorum,gelirken bunu bilmiyormuydu Carlos,eğer öyle konuşmuşsa da ayıp etmiş,adam 1 yılda dünyanın parasını kaldırdı =)

Bunu gider gitmez söylemişti ama bu haber yeni, ilginç olan da bu.

“Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe ve Türkiye Kupası
» Keita: ''Şansımız yoktu..''
» "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu"
» Dünyayı şaşırtan iki başlı bebek
» Kalite Yoktu - Ömer Üründül