ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
G.Antep transferlerinden çok memnun Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
G.Antep transferlerinden çok memnun Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Antep transferlerinden çok memnun

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
G.Antep transferlerinden çok memnun I231076_gsli

G.Antep transferlerinden çok memnun Empty
MesajKonu: G.Antep transferlerinden çok memnun   G.Antep transferlerinden çok memnun EmptyPaz Eyl. 05, 2010 2:41 am

Transfer döneminin son gününde kadrosuna iki takviye yapan Gaziantepspor'da Başkan İbrahim Kızıl, yeni oyuncularına çok güveniyor.
G.Antep transferlerinden çok memnun Ibrahim_kizil47

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, transferin son gününde aldıkları iki yabancı futbolcununda çok kaliteli olduklarını belirterek, ''İki futbolcu da milli takım oyuncusu, çok kaliteli, kendini kanıtlamış futbolcular. İnşallah bu iki futbolcuda mevcut kadroya katılıp, Gaziantepspor'u daha güzel yerele getireceklerine ve Gaziantepspor'a faydalı olacaklarına inanıyorum. Gaziantepspor bu sezon ligde hak ettiği yere gelecektir'' dedi.
İbrahim Kızıl, AA muhabirine, ligin geride kalan üç haftalık bölümünü ve Gaziantepspor'un kadrosunu değerlendirdi.
Kızıl, bu akşam Dinamo Bükreş ile yapılacak özel karşılaşma ile ilgili şu bilgiyi verdi: ''Romanya'yı komşu, kardeş ülke olarak görüyoruz. Türkiye'de ve Gaziantepspor'da anısı olan futbolcular var. Galatasaray'da Hagi, Gaziantepspor'da Krita Romanya'dan gelen ve akıllardan, hafızalardan silinmeyen futbolcular. Biz Julio Cesar De Souza'yı Dinamo Bükreş'ten almıştık. Bu futbolcuyu alırken Bükreş başkanı 'Ya siz bize geleceksiniz ya da biz size gideceğiz. Bir dostluk maçı yapacağız' diye şart koşmuştu. Aksi takdirde bu futbolcuyu vermeyeceğini söyledi. Biz de o şartı kabul ettik. Şimdi o şartı yerine getiriyoruz, bu yönden dolayı Dinamo Bükreş başkanını, yöneticilerini ve takımı burada ağırlamaktan mutluyuz.''
Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, yeni transferleri de şöyle değerlendirdi: ''Bizim özellikle orta sahada sıkıntımız vardı. Stoperlerimiz çok iyi. Emre ve Yalçın şu anda Türkiye'nin en iyi stoperleri. Ama bunun kötü gününü düşünerek, Allah göstermesin sakatlıklar olabilir, kart cezalıları olabilir, bundan dolayı tedbirimizi aldık. Takviye olsun diye yabancı stoper Dany'i aldık. İki futbolcu da milli takım oyuncusu, çok kaliteli, kendini kanıtlamış futbolcular. İnşallah Popov ve Dany mevcut kadroya katılıp, Gaziantepspor'u daha güzel yerele getireceklerine ve Gaziantepspor'a faydalı olacaklarına inanıyorum. Gaziantepspor bu sezon ligde hak ettiği yere gelecektir.''
İbrahim Kızıl, sezon başlarında her takımın istemediği sonuçlar alabileceğini ve sıkıntılar yaşayabileceğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Sezon başları hep böyle olur, sezon açılışları karambole gider. Hangi takımın hangi takımı yeneceği belli olmaz. Bütün sezonların açılış maçları hep böyledir. Bunu geçmişte de gördük. Lig uzun bir maraton, 34 maç var. Üç tanesini oynadık, ama inanıyorum ki bundan sonra futbolcular da hiçbir şeyin arkasına sığınmadan galip gelirler. Şu anda Türkiye'nin en iyi kadrosu Gaziantepspor'da. Tüm Türkiye ve kamuoyu bunu kabul ediyor. İnşallah bundan sonra hem kendi şehrine, hem camiasına, hem taraftarlarına, hem de bizlere karşı olan sorumluluklarını yerine getireceklerine inanıyorum. Bundan sonra her maç final maçı olacak.''
Lig öncesi koydukları hedefte herhangi bir şaşma olmadığını, bu yıl hem ligde, hem de kupada iddialı olduklarını dile getiren Kızıl, sözlerini şöyle tamamladı: ''Üç puanlık sistemde hedeften şaşma diye bir şey yok. Eğer 10 maç sonra bu tür sonuçları yaşasaydık belki olabilirdi. Ama sezonun başı. Hiç kimse kimseden daha çok arayı açıp ta çok büyük fark yapmadı, çok fark yok. Bizim amacımız ilk 5'in içine girmek. İnşallah umuyorum ve inanıyorum, bu yıl hem Türkiye kupasında, hem de ligde şehrimizi ve taraftarlarımızı mutlu edeceğimize inanıyorum.''

G.Antep transferlerinden çok memnun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizli takımından çok memnun!
» Lemerre memnun
» Çalımbay gidişattan memnun
» Volkan rekabetten memnun
» Capello kuralardan memnun