ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Çalımbay gidişattan memnun Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Çalımbay gidişattan memnun Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çalımbay gidişattan memnun

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Çalımbay gidişattan memnun I231076_gsli

Çalımbay gidişattan memnun Empty
MesajKonu: Çalımbay gidişattan memnun   Çalımbay gidişattan memnun EmptyCuma Kas. 13, 2009 2:06 am

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Eskişehirspor'un ligdeki gidişatından memnun olduğunu söyledi.

Çalımbay, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, geçen hafta sahalarından yaptıkları Denizlispor maçından aldıkları üç puanın önemli olduğunu belirtti.

Denizlispor maçında Eskişehirspor taraftarlarının sonuna kadar destek verdiğini ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:
''Denizlispor maçından bazı mevkilerden değişiklikler yaptık. Denizlispor maçından Bülent Ertuğrul yerine Türkiye'nin en iyi pas yapan orta saha oyuncularından olan Ragıp'a görev verdim. Bütün oyuncularıma şans vermek istiyorum. Türkiye kupasında çok iddialıyız. Bu yüzden geniş bir kadrodan oyuncularımı değerlendiriyorum. Sakatlık olmadan ilk yarıyı bitirmek istiyoruz. Lige verilen bir haftalık arayı Hacettepe ile bir hazırlık maçı yaparak geçireceğiz. Yağmur yağmaya devam ederse maçı Atatürk Stadı dışında bir yerde oynayacağız. Takımın gidişatından çok memnunum. Devre arasında da takıma çok kaliteli bir-iki oyuncu transfer etmek istiyorum. Takımda bulanan bir-iki genç oyuncumuzu da kiralık vereceğiz.''

''ANKARGÜCÜ MAÇI ZOR OLACAK''
Çalımbay, gelecek hafta sahalarında karşılaşacakları Ankaragücü'nün başında kara bulutların dolaştığını, bazı üzücü olayların yaşandığı bildirdi.

Ankaragücü'nün yaşadığı olumsuzlukların Eskişehirspor'un maç konsantrasyonunu bozmayacağını anlatan Çalımbay, ''Ankaragücü bizi rahat bırakmayacak. Ankaragücü, Türkiye'nin en iyi kadrosunu sahip takımlardan biri. Ankaragücü ile yapacağımız maç zor olacak. Bu maçı mutlaka kazanmalıyız'' dedi.
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamzaoğlu memnun
» Lemerre memnun
» G.Antep transferlerinden çok memnun
» Broos takımından memnun !..
» Kızıl ihale sonucundan memnun