ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım"

3 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" I231076_gsli

"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" Empty
MesajKonu: "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım"   "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 8:17 pm

Trabzonspor'un başarılı oyuncularından Burak Yılmaz, A Milli Takım'da adaletli oyuncu seçimleri yapılmadığını söyledi.
"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" Burak_yilmaz14
Trabzonspor'un başarılı futbolcularından Burak Yılmaz, geçen sene aldıkları iki kupaya bu sene üçüncüsünü de eklemek istediklerini belirterek, "En büyük eksikliğimiz olan şampiyonluğu kazanmak istiyoruz" dedi. Burak, Milli takıma adaletli seçim yapıldığına da inanmadığını vurguladı. Antalyaspor taraftarların kendisine yönelik küfürlerine de vurgu yapan Burak, "Sadece Antalyaspor taraftarı değil, bize herkes küfür ediyor" dedi.
Trabzonspor'da Teknik direktör Şenol Güneş'in fazla forma verdiği isimlerden olan Burak Yılmaz, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz, Trabzonspor'un İstanbul takımlarına göre hiçbir eksikliğinin bulunmadığını aksine fazlalıkları olduğunu belirterek, "Taraftarının verdiği güç ve biraz daha başarıya aç olması artı değerler. Tesislerimiz oldukça iyi. Tek eksikliğimiz başarı. İnşallah onu da bu sene başaracağımıza inanıyoruz. Geçen sene aldığımız iki kupa var, inşallah bu sene üçüncüsünü alırız. Buraya gelmeden öncede kendimi hep Trabzonspor'a yakın hissediyordum. Önceden babam da burada hoca olarak görev yaptı. Babamdan dolayı ve takımın büyüklüğü beni buraya çekti. Bu atmosfer beni her zaman etkiliyordu. Şartlarda öyle gerçekleşti. Çok da uygun oldu. Buraya geldim ve çok mutluyum" dedi.

"İNSAN, TRABZON'DA SADECE FUTBOLU DÜŞÜNÜYOR"
Burak, Trabzonspor'da hedeflerinin büyük bir bölümünü başardığını da ifade ederek, "İki tane kupa aldık ve benim bu kupalarda önemli bir katkım var. Benim için başarı kupadır. Takım olarak da hedeflerimizi yavaş yavaş başardık. Takımda oynuyorum ve iyi de oynadığımı düşünüyorum. Kendi istediklerimi adım adım gerçekleştiriyorum. Şu anda her şey çok iyi gidiyor" dedi.
Trabzon'un bir futbolcu için çok uygun bir şehir olduğunu söyleyen Burak, "Trabzon sosyal aktivite anlamında biraz eksiklikleri var. Ama Trabzon çok güzel bir şehir. İnsanlarıyla, taraftarıyla, yöneticileriyle her şey çok güzel. Burada sadece futbolu düşünüyorsun ve hayatını tamamen futbola adapte ediyorsun" diye konuştu.

"O TOPU KALEYE VURMUŞTUM"
Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'yi şampiyonluktan eden golünü de anlatan Burak, "O dönem çok tartışıldı orta mı yaptım, yoksa kaleye mi vurdum diye. Kesinlikle orta yapmadım ve kaleye vurdum. Ama orta kesmiş dahi olsam sonuçta top kaleye girdi bunu fazla konuşmanın bir anlamı yok" ifadelerini kullandı.

"NE DERSEK DİYELİM, MİLLİ TAKIMDAKİLERİN DEDİKLERİ OLACAK"
Burak, Milli takım için fazla yorum yapmak istemediğini de ifade ederek, "Milli takıma hak edenlerin seçildiğini düşünmüyorum. Hak eden de, hak etmeyende seçilse saygı duymak gerekiyor. Sonuçta orada tercih edenler var, kim ne söylerse söylesin, kim ne kadar konuşursa konuşsun yine onların dediği olacak ve onların dediği oluyor. Çalışıp oraya geçmek gerekiyor" dedi.

"ANTALYASPOR TARAFTARI İŞİNE BAKSIN"
Antalyaspor taraftarlarının kendisine yönelik küfürlerine anlam veremediğini de söyleyen Burak, şöyle konuştu:
"Antalyaspor'a çok büyük para kazandırmış tarihindeki tek futbolcuyum. İkinci ligden 2.5 milyon dolara, 5 sene önce Beşiktaş'a transfer olmuştum. Antalya insanın ne dediği umurumda değil. Sahaya çıkıp futbolumu oynarım. Bana herkes küfür ediyor. Sadece Antalyaspor taraftarı değil, rakip takım taraftarları da küfrediyor. Doğup büyüdüğün, ailenin yaşadığı şehirdeki insanların sana böyle tepki vermesi seni üzüyor. Küçükken buna çok üzülüyordum ama artık hiçbiri umurumda değil. Ben çıkıyorum sahada topumu oynuyorum. İyi de oynadığımı düşünüyorum. Adam gibi adamsan küfür olmaz. Bunlar bize yakışmaz. Sonuçta biz örnek olacak insanlarız. Küfür hiçbir zaman olmamalı. Antalyaspor taraftarı kendi işine baksın."

"KİMİ ALIRSA ALSINLAR BİZİM KADAR İYİ OLAMAZLAR"
Beşiktaş'ın yaptığı transferlerin kendisinde bir şaşkınlık yaratmadığını da ifade eden Burak, "Guti sonuçta yaşını tamamlamış bir futbolcu. Quaresma tabi ki çok büyük bir futbolcu. Beşiktaş bu transferleri yapacak güçte. Kendilerini tebrik ediyorum, Türkiye liginin kalitesi biraz daha arttı. Ama kim ne kadar transfer yaparsa yapsın, bizim takımımız kadar iyi olduklarını düşünmüyorum" dedi.

"ÖNÜMÜZDEKİ 4 MAÇLIK SERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"
Başarılı hücum oyuncusu, şampiyonluğu konuşarak kimseyi baskı altına almak istemediklerini de ifade ederek, "Şampiyonluğun en büyük adaylarından birisiyiz ve bu açıkça görülüyor zaten. Kadro korundu ve üzerine iki üç takviye yapıldı. Biz bu yolda sonuna kadar gideceğiz. Kendimize inanıyoruz ve güveniyoruz. Şampiyon olmak istiyorsan kötü oynadığın veya yorgun olduğun maçlar olsa da kazanmalısınız. Önümüzde 4 maçlık bir seri var. 1'i dışarıda üçü içeride bunları kazanmak istiyoruz. 4'te 4 yaparsak bizim kadromuzun sonuna kadar gidecektir diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"SAĞ AÇIKTA DAHA RAHAT OYNUYORUM"
Artık forvet değil, sağ açık oynamaya alıştığını da söyleyen Burak, "Sağ açık mevkiinde daha rahat oynuyorum. Önceden forvet oynamak istiyordum ama iki senedir sağ açık oynuyorum. Artık oranın gereksinimlerini yerine getiriyorum. Forvet, sağ açık, sol açık forma giyebilirim. Ama iki senedir aralıksız sağ kanatta oynadığım için orayı benimsedim. Şenol hocanın takım üzerindeki etkisi tabi ki tartışılmaz. Kendisi aynı zamanda öğretmen ve öğretici. Beni tekrar bu vitrine çıkarttığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok büyük bir hoca ve iyi bir insan. Onunla çalışmak çok zevkli inşallah uzun seneler birlikte çalışırız" dedi.

DHA
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım"   "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 11:22 pm

Küfür maalesef futbolun bir gerçeği.
Dayrace16
Test Moderator
Dayrace16

Favori Oyuncu : David Villa,Volkan Şen
Yer : İstanbul
"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" I325044_bursali

MesajKonu: Geri: "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım"   "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım" EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:58 am

Yav zaten Antalya'nın tarafta...neyse =)

"Zor oldu ama küfür yemeye alıştım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnönü'de ikinci küfür operasyonu
» Arda,Burcu'ya Küfür mü etti?
» Emre küfür etti
» Sağlam: "Küfür istemiyorum"
» Servet'ten Elano'ya sinkaflı küfür!